بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج ❤【مرکز لیزر موهای زائد ۱۴۰۲】

خانه/بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج ❤【مرکز لیزر موهای زائد ۱۴۰۲】
بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج ❤【مرکز لیزر موهای زائد ۱۴۰۲】1402-4-28 18:34:23 +03:30
 • کلینیک لیزر موهای زائد در کرج

اگر شما هم به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج هستید و با هزار سوال و اما و اگر دربارۀ اینکه به کجا مراجعه کنید؟ یا اینکه قیمت لیزر مو در کرج چقدر است یا سوالات دیگری دارید، باید به شما تبریک بگوییم. اینجا همان جایی است که مدت‌ها به دنبالش بودید! 😍

آیا تا به حال فکر کرده بودید که لیزر موهای زائد چگونه صورت می‌گیره؟ 🤔 لیزر با تولید نوری با طول موج خاص، به رنگ تیره و پیگمانت دار موها حساسیت بیشتری دارد. هنگامی که نور لیزر بر روی پوست تابیده می‌شود، انرژی آن به پیگمانت موها منتقل می‌شود و آن‌ها را از درون سوخته و از ریشه خارج می‌کند. به این ترتیب، رشد موها به‌طور قابل توجهی کاهش می‌یابد و در بعضی موارد حتی کاملاً متوقف می‌شود.

ما در این مقاله به تمامی سوالات شما درباره لیزر موهای زائد پاسخ می‌‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم که با بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج آشنا شوید!

لیزر موهای زائد در کرج

چرا لیزر موهای زائد در کلینیک آنسه کرج؟!

۱۴ واقعیت درباره لیزر موهای زائد که شاید نمی‌دانستید

لیزر موهای زائد، یکی از روش‌های مدرن و مؤثر برای کاهش و یا حتی از بین بردن موهای زائد در بدن است. این فناوری پیشرفته، با استفاده از نور لیزر قوی، قادر است به طور دقیق و هدفمندانه رشد موها را کنترل کرده و آن‌ها را از ریشه خارج کند. این فناوری نسبت به روش‌های سنتی مانند اپیلاسیون، وکس کردن و استفاده از کرم‌های ضد مو یا ژیلت، بسیار مؤثرتر و با دقت بالاتر عمل می‌کند. آیا واقعیت‌های زیر را دربارۀ لیزر موهای زائد می‌دانستید؟

۱. روی موهای تیره بهترین عملکرد را دارد

رفع موهای زائد زمانی به بیشترین میزان خود می‌رسد که رنگدانه در مو وجود داشته باشد! این امر به این دلیل است که لیزر به رنگدانه تیره در فولیکول مو جذب می‌شود (بنابراین قابل انتظار است که این درمان روی موهای خاکستری، سفید، بلوند یا قرمز روشن موثر نباشد).

۲. می‌توان آن را در مناطق مختلف بدن انجام داد

بالای لب، چانه، گردن، شانه‌ها، بیکینی، قفسۀ سینه و زیربغل از متداول‌ترین قسمت‌های بدن برای لیزر موهای زائد است.

۳. عوارض جانبی آن قابل پیشگیری است

قرمزی و تورم از جملۀ شایع‌ترین عوارض جانبی لیزر موهای زائد است. با این حال، شما با رعایت برخی نکات ساده به راحتی می‌توانید جلوی این عوارض جانبی را بگیرید:

 • لباس‌های گشاد با پارچه‌های نخی بپوشید که به پوستتان هوای کافی برسد
 • به مدت 2 هفته از سایر درمان‌های پوستی خودداری کنید
 • ناحیۀ موردنظر را نتراشید یا واکس نزنید
 • به مدت 24 ساعت از ورزش کردن و شنا کردن خودداری کنید
 • با آب ولرم حمام کنید
 • حداقل به مدت 7 روز از تابش مستقیم نور خورشید به ناحیه خودداری کنید
 • همیشه از کرم ضد آفتاب SPF 30+ استفاده کنید
 • از وسایل برنزه‌کننده استفاده نکنید
 • برای کاهش قرمزی یا تورم خفیف از کمپرس سرد استفاده کنید

۴. لیزر موهای زائد باید در یک محیط پزشکی انجام شود

تا زمانی که در یک کلینیک زیبایی که زیرنظر مستقیم یک پزشک متخصص فعالیت می‌کند تحت اقدامات مربوط به رفع موهای زائد قرار بگیرید، مطمئن باشید که از بخش بسیار بزرگی از خطرات و عوارض جانبی ناخواسته در امان هستید. بنابراین هیچ‌گاه در کلینیک‌های زیبایی که زیرنظر پزشک دارای مجوز نیستند، فعالیت نکنید.

۵. روی تمام قسمت‌های سر و بدن کار می‌کند

شما می‌توانید ابروها، مژه‌ها و موهای خود را روی سر خود داشته باشید و بقیه را از بدن خود پاک کنید! امری که از بسیاری جهات اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد.

مرکز لیزر موهای زائد در کرج

۶. فرآیندی ساده و بسیار تأثیرگذار است

لیزر موهای زائد یک تکنولوژی پیشرفته است که طی آن با انتشار نور از طریق لیزر، نور حاصله توسط رنگدانه مو (ملانین) جذب می‌شود. این انرژی نور به گرما تبدیل می‌شود و به پیاز و فولیکول‌های مو آسیب می‌رساند و رشد مو را به تاخیر می‌اندازد. در واقع، این فرایند موهای سیاه انتهایی ضخیم را به موهای ظریف (شبیه موهای کودکان) تبدیل می‌کند. هرچقدر تعداد جلسات زیادتر باشد، این فرایند نیز موثرتر خواهد شد.

۷. دردناک نیست

برخلاف تصور رایج، لیزر درمانی آنقدرها هم دردناک نیست! برخی از افراد چنین گزارش کرده‌اند که مانند ضربه زدن به یک نوار لاستیکی است، در حالی که برای برخی دیگر، حتی بسیار ملایم‌تر است. به طور کلی لیزر موهای زائد، به خصوص با دستگاه‌های جدید، بیشتر شبیه نوعی ماساژ خواهد بود. با این حال، همیشه کرم‌های بی‌حس‌کننده‌ای وجود دارند که ممکن است متخصص کلینیک از آن‌ها برای راحت‌تر کردن فرآیند استفاده کند.

۸. زمان‌بر نیست و به سرعت انجام می‌شود

برای هر فرد، تعداد جلسات بسته به عواملی مانند رشد مو، کیفیت مو، نواحی مربوطه و غیره متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، اگر فقط برای درمان صورت مراجعه کنید، در حدود 20 دقیقه تمام می‌شود! با این حال، معمولاً برای برداشتن موهای تمام بدن، زمان بیشتری مورد نیاز است.

۹. لیزر موهای زائد ایمن و بدون عوارض جانبی است

لیزر موهای زائد واقعاً روشی ایمن است، البته به شرطی که توسط یک تکنسین آموزش‌دیده و باتجربه این کار را انجام دهید. این روش همچنین احتمال واکنش‌های شیمیایی مضر، بریدگی یا سوزش روی پوست را که ممکن است با روش‌های دیگر (مثل اپیلاسیون) اتفاق بیفتد، از بین می‌برد. با این حال، متخصصان لیزر موهای زائد را برای پوست‌های برنزه توصیه نمی‌کنند. بنابراین، اگر پوست برنزه دارید، کمی صبر کنید تا برنزه شدن آن کمرنگ شود.

۱۰. باعث کاهش سوزش موهای زیر پوستی می‌شود

لیزر موهای زائد علاوه بر پوست صاف، شفاف و موهای کاهش یافته، موارد بیشتری نیز وجود دارد. همچنین باعث کاهش سوزش موهای زیر پوستی می شود. علاوه بر این، یکی از جالب ترین حقایق در مورد لیزر این است که آنها رنگدانه های پوست ناشی از آسیب خورشید را درمان می کنند. این فرآیند پوست شما را بدون تاثیر بر ناحیه اطراف درمان می کند و پوست شما را بدون آسیب می گذارد.

۱۱. برای همه رنگ‌های پوست کار می‌کند

در تکنولوژی‌های قدیمی، به دلیل جذب رنگدانه‌های پوستی (به جای رنگدانه‌های مو)، خطر سوختن پوست‌های تیره وجود داشت و برهمین اساس به افرادی که پوست سبزه داشتند، این موضوع توصیه نمی‌شد. ولی با برخی تکنولوژی‌های جدید، شرایط برای هر رنگ پوستی نیز ایمن شده است.

۱۲. مقرون به صرفه و ارزان است!

وقتی به طور کلی لیزر را با روش‌های دیگر حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون و اصلاح مقایسه می‌کنید، در ابتدا ممکن است سرمایه‌گذاری قابل توجهی به نظر برسد. اما درنظر داشته باشید شما با چند جلسه شرکت در فرایند لیزر موهای زائد، تا حد زیادی از هزینه‌های مربوط به ژل‌های موبر، ژیلت، ماشین اصلاح و… خلاص می‌شوید و این امر در درازمدت باعث صرفه‌جویی اقتصادی نیز می‌شود!

۱۳. از بوی بدن جلوگیری می‌کند

بسیاری از بیماران پس از انجام جلسات لیزر موهای زائد، کاهش بوی بدن را گزارش کرده‌اند. دلیل این امر آن است که دستگاه لیزر موهای زائد، فولیکول‌های ریشۀ مو را از بین می‌برد. با این کار، دیگر جایی برای چسبیدن باکتری‌ها در دسترس نیست.

۱۴. روشی غیرتهاجمی است

از نقطه نظر پزشکی، لیزر موهای زائد یک روش غیرتهاجمی (Non-invasive) محسوب می‌شود. چرا که در این روش، هیچ‌گونه شکستگی، سوراخ کردن و زخم کردن ایجاد نمی‌شود. به همین دلیل این امر با کمترین خطر عفونت همراه بوده و باعث بهبودی سریع می‌شود.

نمونه کار لیزر موهای زائد در کرج

مشاوره لیزر موهای زائد در کرج

هشت شایعه درباره لیزر موهای زائد

افسانه اول: ایمنی لیزر موهای زائد هنوز اثبات نشده است

این درست نیست. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، ایمنی برخی سیستم‌های لیزر موهای زائد را تأیید کرده است. البته برخی کلینیک‌های پوست، مو و زیبایی در کرج یا سایر شهرها هستند که خدمات ارزان‌تری را ارائه می‌دهند، یا حتی خدماتشان از نظر قیمتی گران‌تر است، ولی از دستگاه‌های مورد تأیید و استاندارد استفاده نمی‌کنند. در این مورد سعی کنید به کلینیکی در کرج مراجعه کنید که دارای پزشک باشد و نظر پزشک را جویا شوید.

افسانه دوم: لیزر موهای زائد برای همه افراد بی‌خطر است

این می‌تواند درست نباشد. به عنوان مثال می‌توان از زنان باردار نام برد که توصیه‌های پزشکی بر این است که با توجه به اینکه هنوز از اثرات لیزر بر جنین اطلاع دقیقی در دست نیست، بهتر است از انجام لیزر موهای زائد برروی بدن این زنان خودداری شود. البته همیشه توصیه پزشک زن باردار (ماما یا متخصص زنان و زایمان) می‌تواند تعیین‌کننده باشد.

افسانه سوم: حذف موهای زائد با لیزر منجر به رشد بیشتر مو می‌شود

این موضوع هرگز درست نیست. در حقیقت، لیزر موهای زائد باعث آسیب به فولیکول‌های موهای زائد فرد شده و در نتیجه رشد موهای زائد او را متوقف یا حداقل کمتر می‌کند. البته لیزر می تواند فولیکول های موی موجود را از بین ببرد، ولی با این حال، از تشکیل فولیکول‌های موی جدید جلوگیری نمی‌کند؛ امری که شاید این موضوع را به ذهن فرد بیاورد که به دلیل لیزری که کرده است رشد موهایش بیشتر شده!!

افسانه چهارم: لیزر موهای زائد روی برخی از رنگ‌های مو کارایی ندارد

البته این موضوع به نوع و تکنولوژی دستگاه مورد استفاده بر می‌گردد. بعضی از دستگاه‌های لیرز موهای زائد جدیدتر و مدرن‌تر می‌توانند برروی موهای سیاه یا بلوند یا قرمز کاربرد داشته باشند. با این حال اکثر دستگاه‌ها متاسفانه همچنان نمی‌توانند برروی موهای سفید یا خاکستری موثر واقع شوند؛ زیرا این موها رنگ‌دانه ندارند.

افسانه پنجم شما فقط به یک جلسه نیاز دارید!

حذف تمام موهای زائد از طریق یک جلسه لیزر موهای زائد غیرممکن است. مو به طور طبیعی در چرخه‌های مختلف و در زمان‌های مختلف رشد می‌کند. از آنجا که لیزر موهای زائد شما، تنها موهایی را که قبلاً روی بدن شما ایجاد شده‌اند هدف قرار می‌دهد، همیشه فولیکول‌های دیگری در شُرُفِ جوانه زدن موهای جدید هستند. بهترین راه برای دستیابی به نتایج، انجام چندین جلسۀ درمانی است که در این صورت هر فولیکول مو را می توان در زمان بهینه خود لیزر کرد.

افسانه ششم: لیزر فرد را در معرض تابش‌های مضر و سرطان‌زا قرار می‌دهد

سیستم‌های لیزر موهای زائد تایید شده توسط FDA تشعشع نمی‌کنند. بنابراین در صورتی که از طریق یک دستگاه ایمن و مطمئن لیزر خود را انجام می‌دهید، نگرانی در این مورد بیهوده و اشتباه است.

افسانه هفتم: لیزر موهای زائد برای گیاهخواران ممکن نیست

این ادعا بیان می‌کند که هر کسی که رژیم غذایی فوق‌العاده غنی از بتاکاروتن (یعنی هویج، سیب‌زمینی شیرین، اسفناج و کدو تنبل) می‌خورد، نمی‌تواند لیزر موهای زائد را دریافت کند. این امر بدان دلیل است که به دلیل سطوح بتاکاروتن در سیستم خود، بسیاری از گیاهخواران رنگ “زرد” را در پوست خود تجربه می‌کنند. هنگامی که رنگ پوست زرد است، رنگدانه اضافی نور لیزر را جذب می‌کند و نور لیزر کافی نمی‌تواند به فولیکول مو برسد. بنابراین همانطور که می‌بینید اگرچه این موضوع خیلی نگران‌کننده نبوده و تا حدّ زیادی افسانه است، ولی بهترین راه برای تعیین اینکه آیا رنگدانه پوست شما دارای رنگ زرد “بازدارنده” است یا خیر، تعیین وقت مشاوره با پزشک کلینیک لیزر موهای زائد در کرج است.

افسانه هشتم: ممکن است در زمان لیزر موهای زائد دچار سوختگی شویم

سوختگی ناشی از لیزر موهای زائد البته ممکن است رخ دهد. با این حال، این عارضه جانبی اولاً نادر و ثانیاً موقتی است. البته بیمارانی که پوست تیره دارند، بیشتر مستعد ابتلا به سوختگی هستند. بنابراین اگر رنگ پوست شما تیره است حتماً قبل از انجام درمان با پزشک کلینیک مشورت کنید.

نظر پزشکان درباره لیزر موهای زائد

در این ویدیو، دکتر سپهرار، پزشک کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه توضیحاتی را درباره لیزر موهای زائد و دستگاهی که در کلینیک وجود دارد ارائه می کند.

توصیه می‌کنیم قبل از مراجعه به کلینیک جهت انجام خدمات لیزر موهای زائد این ویدیو را با دقت مشاهده بفرمایید.

سوالات متداول لیزر موهای زائد در کرج

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما گاهی اوقات می تواند عوارض جانبی مانند درد و ناراحتی و قرمزی پوست را ایجاد کند که ممکن است مدتی طول بکشد. همچنین ممکن است برای همه، از جمله زنان باردار و افرادی با انواع پوست خاص، مناسب نباشد.

اگر برای دستیابی به نتایج دلخواه خود به چهار جلسه درمانی نیاز داشته باشید، ممکن است 12 هفته طول بکشد تا بتوانید از نتایج طولانی مدت لذت ببرید. از طرف دیگر، اگر برای رسیدن به نتایج دلخواه خود به 10 جلسه نیاز داشته باشید، تقریباً 36 هفته طول می کشد تا به نتایج طولانی مدت برسید.

لیزر موهای زائد بی خطر است، اما گاهی اوقات می تواند عوارض جانبی مانند درد و ناراحتی و قرمزی پوست را ایجاد کند که ممکن است مدتی طول بکشد. همچنین ممکن است برای همه، از جمله زنان باردار و افرادی با انواع پوست خاص، مناسب نباشد. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست می شود.

لیزر موهای زائد تقریباً در هر ناحیه ای از بدن قابل انجام است. برخی از نواحی حساس تر از سایرین هستند و کرم بی حس کننده موضعی می تواند برای حداکثر راحتی ارائه شود. نواحی معمولی که تحت درمان قرار می گیرند عبارتند از صورت، پاها، بازوها، زیر بغل، ناحیه بیکینی، سینه، پشت و موارد دیگر.

لیزر موهای زائد روی موهای روشن که حاوی رنگدانه تیره هستند، کار می کند. این درمان روی موهای روشن که دارای رنگ بلوند، قرمز، خاکستری یا سفید هستند، تاثیری ندارد. این موها حاوی رنگدانه کافی برای جذب لیزر نیستند.

معمولاً حدود 6 تا 12 جلسه طول می کشد تا یک لیزر موهای زائد موفق از بین برود تا به طور کامل از شر موهای زائد خلاص شوید. متخصص پوست شما می‌تواند ایده مناسبی از جلساتی که ممکن است برای درمان نیاز داشته باشید به شما ارائه دهد.

هنگامی که پوست درمان شده بدون مو شد، احتمالاً برای چندین ماه تا سال ها به همین شکل باقی می ماند. اما در حالی که می تواند نتایج طولانی مدت ارائه دهد، به ندرت یک راه حل مادام العمر است. زیرا لیزر موهای زائد فقط به فولیکول های مو آسیب می رساند و آنها را از بین نمی برد.

لیزر موهای زائد یک گزینه عالی برای آقایان است زیرا می‌تواند اکثر قسمت‌های صورت و بدن را بدون ایجاد موهای زائد درونی یا سوزش ناشی از اصلاح یا درد اپیلاسیون درمان کند. این کار باعث می شود که به راحتی از شر موها خلاص شوید.

لیزر درمانی رنگدانه تیره فولیکول مو را هدف قرار می دهد و انرژی نوری را آزاد می کند تا فولیکول های مو را مهار کند. اکثر متخصصان توصیه می کنند از لیزر موهای زائد در دوران بارداری به دلیل عدم اطلاع از تأثیر بر روی جنین اجتناب شود.

انواع دستگاه‌های لیزر موهای زائد

دستگاه

توضیحات

دستگاه لیزر دایود

این دستگاه از یک بار لیزر دایود استفاده می‌کند که نور را به صورت مستقیم به پوست منتقل می‌کند. این نوع لیزر برای موهای روشن و تیره مناسب است و درمان طولانی مدت نیاز دارد.

دستگاه لیزر الکساندرایت

این دستگاه از یک بار لیزر الکساندرایت استفاده می‌کند که طول موج بالاتر و قابل تنظیم دارد. این نوع لیزر برای تمام رنگ‌های پوست مناسب است و درمان سریعتر و کمتر دردناک‌تر است.

دستگاه لیزر Nd:YAG

این دستگاه از یک بار لیزر Nd:YAG استفاده می‌کند که طول موج بالاتر و عمق نفوذ بالاتر در پوست را فراهم می‌کند. این نوع لیزر بسیار مناسب برای پوست تیره و مشکلات پوستی مانند جوش و لکه‌های پوست است.

دستگاه لیزر روبی

این دستگاه از یک بار لیزر روبی استفاده می‌کند که طول موج قرمز و قابل تنظیم دارد. این نوع لیزر برای موهای روشن و پوست های حساس مناسب است.

دستگاه لیزر تیتانیوم

این تکنولوژی هنگام درمان از سوختگی پوست پیشگیری کرده و درد را کاهش می دهد. دستگاه تیتانیوم به دلیل اثربخشی مطلوب، کارایی بالا و دستیابی به نتایج مطلوب، اکثر کلینیک های زیبایی را ترغیب به خرید آن نموده است. زیرا از طریق این دستگاه امکان لیزر موهای ناخواسته در بیشتر نواحی بدن وجود دارد.

دستگاه لیزر IPL

این دستگاه از چندین طول موج نور پالسی استفاده می‌کند که به صورت پالس‌های کوتاه و شدید عمل می‌کند. این نوع لیزر برای تمام رنگ‌های پوست مناسب است و درمان سریعتر و کمتر دردناک‌تر است.

دستگاه لیزر Soprano Ice

این دستگاه از چندین طول موج نور پالسی استفاده می‌کند که به صورت پالس‌های کوتاه عمل می‌کند. این نوع لیزر بسیار مناسب برای تمام رنگ‌های پوست و همچنین برای موهای نازک و ریز است.
دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل مکس پرو (Gentle Max pro)

امکان تنظیم هر دو فرکانس و طول موج سیستم الکساندرایت و YAG با اندازه لکه لیزر 18 میلی متری این دستگاه را از لحاظ سرعت، دقت و کارایی بی رقیب ساخته است. با سیستم چند طول موجی لیزر جنتل مکس پرو می توان نواحی وسیعتری از بدن بیمار را با یک دستگاه طی یک جلسه درمان کرد.

قیمت لیزر موهای زائد در کرج

کاربردی بانوان

291000تومانمعتبر در سال ۱۴۰۲
 • دستگاه تیتانیوم ۲۰۲۳✔️
 • بیکینی✔️
 • زیر بغل✔️
 • ساق✔️
 • ساعد✔️

فول بانوان

350000تومانمعتبر در سال ۱۴۰۲
 • دستگاه تیتانیوم ۲۰۲۳✔️
 • بیکینی✔️
 • زیر بغل✔️
 • ساق✔️
 • ساعد✔️
 • ران ✔️
 • بازو ✔️

فول آقایان

690000تومانمعتبر در سال ۱۴۰۲
 • دستگاه تیتانیوم ۲۰۲۳✔️
 • بیکینی✔️
 • زیر بغل✔️
 • ساق✔️
 • ساعد✔️
 • ران ✔️
 • بازو ✔️

نظر مشتریان لیزر موهای زائد کلینیک آنسه کرج

نظر مشتریان درباره لیزر موهای زائد در کلینیک آنسه

سلام. من از طریق بن تخفیف یکی از دوستانم با کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه آشنا شدم. تا قبل از این، از روش‌های مرسوم و سنتی برای اصلاح استفاده می‌کردم. ولی وقتی متوجه شدم که این کلینیک زیرنظر پزشک فعالیت میکنه باعث شد اعتماد کنم و بهشون مراجعه کردم. خوشبختانه از اقداماتشون راضی بودم و برای چند جلسه پیششون رفتم. از مدیریت محترم مجموعه، پزشک خوبشون و همچنین اپراتورهای گرامی و خوش برخوردشون تشکر میکنم.

رعنا محمدپور, خانه دار
نظر مشتریان درباره لیزر موهای زائد در کلینیک آنسه

من هشت سالی هست که به طور حرفه‌ای بدنسازی رو دنبال می‌کنم. همیشه برای اصلاح موهای بدنم به دنبال یه کلینیک مطمئن و تمیز و البته از همه مهم‌تر از نظر قیمتی مناسب می‌گشتم تا با آنسه آشنا شدم. خداروشکر راضی بودم.

میثم جوادزاده, شغل آزاد
نوبت دهی اینترنتی لیزر موهای زائد در کرج
دکتر عرفان سپهرار، پزشک کلینیک

سلام. من دکتر عرفان سپهرار هستم، دکترای حرفه‌ای پزشکی به شماره نظام پزشکی ۱۹۸۴۰۶.

من به شما دقیق‌ترین و علمی‌ترین توصیه‌های لازم برای انجام لیزر موهای زائد را ارائه می‌دهم تا با خیالی راحت و آسوده از خدمات کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه و اپراتورهای مجرب آن استفاده کنید.

ارتباط مستقیم با پزشک

نظر کاربران نی نی سایت درباره لیزر موهای زائد

آدرس مرکز لیزر موهای زائد آنسه کرج

نوبت‌دهی آنلاین لیزر موهای زائد

  بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج کجاست؟

  کلینیک آنسه کرج با بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی‌ها و بهترین دستگاه‌ها در زمینۀ لیزر موهای زائد، یکی از بهترین‌ها و توصیه‌شده‌ترین‌ها در زمینه کلینیک‌ها و مراکز مربوط به لیزر موهای زائد است.

  قیمت لیزر موهای زائد چقدر است؟

  بسته به اینکه شما چه پکیجی را انتخاب کنید، و بسته به اینکه آیا از کدهای تخفیف بیشماری که در کلینیک عرضه می‌شود بهره‌مند هستید یا نه، قیمت‌ها زمین تا آسمان متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان کلینیک آنسه تماس حاصل فرمایید.

  آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

  خیر آنقدرها هم دردناک نیست! 🙂 در واقع برخی از افراد چنین گزارش کرده‌اند که مانند ضربه زدن به یک نوار لاستیکی است، در حالی که برای برخی دیگر، حتی بسیار ملایم‌تر است. به طور کلی لیزر موهای زائد، به خصوص با دستگاه‌های جدید، بیشتر شبیه نوعی ماساژ خواهد بود.

  3 دیدگاه

  1. امیرحسین 22 تیر 1402 در 5:53 بعد از ظهر

   سلام من یه آقای ۳۴ ساله هستم و به قول معروف خیلی بدنم به خصوص در ناحیۀ کمر پشمالو هست! میخواستم بدونم هزینۀ لیزر کمر و شانه‌ها و پشت گردن چقدر میشه و چندجلسه لازمه؟ مرسی

   سلام. بله امکانپذیره. از نظر هزینه هم نگران نباشید، ما میتونیم شرایط اقتصادی متنوعی رو خدمتتون ارائه کنیم. برای مشاوره رایگان و تعیین تعداد و تاریخ جلسات، لطفا همین امروز با ما تماس بگیرید.

  2. سهیلا نامدار 4 آذر 1402 در 2:13 بعد از ظهر

   ببخشید درد داره؟ من قبلا با دستگاه کندلا انجام دادم اصلا نمیتونستم تحمل کنم دردشو

  3. کلینیک آنسه 4 آذر 1402 در 2:19 بعد از ظهر

   دستگاه های کندلایی که در ایران موجود هستند، قدیمی هستند و برای سال 2018 هستند. به همین علت کولینک و خنک کننده ندارند و طبیعتا درد زیادی برای شما ایجاد می کنند. دستگاهی که در کلینیک ما از اون استفاده میشه سوپرانو تیتانیوم 2023 هست که با سیستم خنک کننده قوی، باعث میشه کمترین میزان درد رو حس کنید.

  دیدگاه خود را بنویسید

  رفتن به بالا