بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج ✔️【تزریق ژل لب و فیلر در کرج ۱۴۰۲】

خانه/بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج ✔️【تزریق ژل لب و فیلر در کرج ۱۴۰۲】
بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج ✔️【تزریق ژل لب و فیلر در کرج ۱۴۰۲】1403-3-19 18:23:36 +03:30
 • تصویر شاخص تزریق لب

حتماً در جستجوی بهترین مرکز تزریق ژل لب و فیلر در کرج بوده‌اید که گذرتان به این وبسایت افتاده است 😍 امروزه صدها کلینیک پوست و مو و زیبایی و حتی هزاران آرایشگاه زنانه در کرج و تهران کار تزریق ژل لب، فیلر، بوتاکس و انواع خدمات زیبایی صورت و پوست و مو را انجام می‌دهند و همین مساله انتخاب را برای خانوم‌ها بسیار سخت و دشوار کرده 😔

این مساله در کنار اینکه خیلی از مراکز متاسفانه از نظر بهداشتی یا تخصصی در وضعیت مناسبی نیستند و مثلاً زیرنظر پزشک فعالیت نمی‌کنند یا اپراتور تزریق ژل لب دارای تحصیلات تخصصی پزشکی نیست، باعث شده که عوارض جبران ناپذیری برای خیلی از متقاضیان تزریق ژل لب در کرج و تهران پیش بیاد ☹️

با این حال ما به شما تبریک میگیم. چون بالاخره جایی رو پیدا کردید که هم از نظر بهداشتی، هم از نظر کیفیت ارائه انواع خدمات زیبایی از جمله تزریق ژل لب و فیلر جزو بهترین‌ها در کرج و تهران است. ما در این مقاله شما را به پاسخ تمام سوالاتتون می‌رسونیم، پس تا انتها با ما همراه باشید 🙏🏼❤️

بهترین جا برای تزریق ژل لب در کرج کجاست؟

چرا تزریق ژل لب و فیلر در کرج؟!

شش واقعیت درباره تزریق ژل لب که شاید ندانید!

در این بخش می‌خواهیم شما را با بخشی از مهم‌ترین نکات دربارۀ تزریق ژل لب آشنا کنیم. دانستن نکات زیر کمک خواهد کرد پاسخ سوالات خودتان را دربارۀ تزریق ژل لب دریافت کرده و با خیالی آسوده و اطلاعاتی کامل به جلسۀ تزریق ژل لب در کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه بروید. پس با ما همراه باشید:

با تزریق ژل لب و استفاده از فیلر زیبایی ظاهری خود را بیشتر خواهید کرد

ما به شما توصیه می‌کنیم اگر به دنبال شبیه شدن به یک سلبریتی هستید، دست نگه دارید! حقیقت آن است که تزریق ژل لب و فیلر در یک کلینیک استاندارد، بهداشتی و دارای مجوزهای مربوطه مثل کلینیک آنسه، به شما کمک خواهد کرد که ظاهری بسیار زیبا و دوست‌داشتنی (برای خودتان و عزیزانتان) پیدا کنید. ولی این به آن معنا نیست که شما باید هدفی به جز حجیم‌تر کردن لب‌های نازک خود داشته باشید. چرا که اگر می‌خواهید شبیه یک سلبریتی خاص شوید، این امر تنها با تزریق ژل لب میسر نشده و شما باید در آن صورت صدها میلیون تومان یا حتی چندین میلیارد تومان عمل جراحی انجام دهید که هیچ پزشکی این موضوع را توصیه نمی‌کند!

در نتیجه‌گیری واقع بین باشید

شاید شما هم هنگام مراجعه به کلینیک آنسه کرج یا هر مرکز پوست و زیبایی معتبر دیگر، یک عکس به همراه داشته باشید و از پزشک معالج بخواهید تزریق ژل و فیلر لب را به گونه‌ای و به اندازه‌ای انجام دهد که شما شبیه عکس موجود در گوشی موبایلتان شوید! در پاسخ باید گفت، اگرچه این یک ایدۀ خوب است و به پزشک کمک خواهد کرد که درک بهتری نسبت به خواستۀ شما داشته و مطابق با آن دوز مصرفی و برند مورد استفاده را تنظیم کند، ولی بهرحال در زمان مشاهدۀ نتیجه باید واقع‌بین باشید: چرا که تزریق فیلر لب در افراد مختلف، نتایج گوناگونی را به همراه می‌آورد و نتیجه برای دو فرد متفاوت، به هیچ عنوان به طور دقیق یکسان نیست. بنابراین توصیۀ ما این است که اگر به مرکزی معتبر و دارای مجوز مراجعه کرده‌اید، در نهایت از نتیجه راضی باشید، حتی اگر چنددرصدی با ایده‌آل خود فاصله داشته باشید!

از فیلرهای لب دارای هیالورونیک اسید استفاده کنید

بسیاری از پزشکان زیبایی پوست به مراجعان خود توصیه می‌کنند که از پرکننده‌ها (فیلرها)یی استفاده کنند که حاوی اسید هیالورونیک باشد. زیرا یکی از مزایای خوب این فیلرها و ژل‌های تزریق لب آن است که اولاً ماندگاری خوبی دارند، ثانیاً ظرف چندماه در بدن حل می‌شوند و در صورتی که به هر دلیلی از تصمیم خود پشیمان شوید، بدون آنکه عوارض جانبی خاصی را متحمل شوید، می‌توانید دوباره لبان نازک گذشتۀ خود را به دست بیاورید!

اسید هیالورونیک

بعد از تزریق ژل لب، در مورد نتیجه کمی صبور باشید

24 ساعت اول پس از تزریق فیلر، لب کمی دردناک خواهد بود؛ زیرا لب‌های شما متورم خواهند شد. با کاهش تورم، می‌توانید متوجه اندازۀ جدید لب‌های خود شوید. ممکن است پزشک از شما بخواهد که بار دیگر به کلینیک مراجعه کنید تا با معاینۀ مجدد، تأثیر آن بررسی شده و نگرانی‌های خود را در صورت وجود با پزشک مطرح کنید. بیشتر پرکننده‌ها (فیلرها)ی لب حدود 6 ماه تا یک سال دوام می‌آورند، بنابراین اگر می‌خواهید ظاهر جدید خود را حفظ کنید، در فواصل زمانی تعیین شده توسط پزشک، به مراجعات بعدی در ماه‌های آینده نیاز خواهید داشت.

همیشه از طریق پزشک اقدام به تزریق ژل لب و فیلر لب کنید

آیا می‌دانستید در تهران و کرج صدها مرکز غیرمجاز (شامل کلینیک‌های بدون مجوز، کلینیک‌هایی که بدون حضور پزشک کار می‌کنند، آرایشگاه‌های زنانه و حتی مراکز تتوی زیرزمینی) وجود دارند که اقدام به تزریق ژل لب می‌کنند؟

اگرچه احتمالاً هزینۀ تزریق ژل لب در این مراکز ممکن است از کلینیک‌های پوست و زیبایی مجاز، اندکی کمتر باشد، ولی با این حال متوجه باشید که تزریق ژل لب یا تزریق بوتاکس، یک عمل پزشکی محسوب می‌شود و ممکن است استفاده از متریال‌ها و برندها و مارک‌های متفرقه فیلر یا بوتاکس، باعث آسیب شدید دائمی به بدن شما شود که جبران آن نیازمند صرف سال‌های طولانی و ده‌ها یا صدها میلیون تومان هزینه است!

بنابراین هرگز در مراکز غیر مجاز اقدام به تزریق ژل و فیلر لب یا بوتاکس و عمل‌های زیبایی مشابه نکنید. کلینیک آنسه با حضور پزشک زیبایی پوست، آمادۀ پذیرایی از شما عزیزان و ارائه‌ی کلیۀ خدمات زیبایی و جوانسازی پوست و مو به شما شهروندان عزیز کرجی می‌باشد.

هنگامی که این روش توسط یک انژکتور با تجربه انجام می شود، لب های پرپر شده با لب های طبیعی تفاوتی ندارند.

عوارض جانبی بسیار کمی برای تزریق ژل لب وجود دارد

کبودی و تورم جزئی پس از تزریق ژل لب، امری شایع است. با این حال، بیماران می‌توانند این عوارض جانبی را با اجتناب از مصرف هرگونه دارویی که باعث رقیق شدن خون می‌شود (به مدت ده روز قبل از عمل) به حداقل برسانند. پزشک کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه در این زمینه توصیه‌های دقیقی را به شما ارائه خواهد کرد. بنابراین همین امروز برای دریافت مشاورۀ رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه کار تزریق ژل لب در کرج

مشاوره تزریق ژل لب در کرج

هشت شایعه درباره تزریق فیلر و ژل لب

شایعه 1: پرکننده های لب دردناک هستند

هر چیزی که به سوزن مربوط می شود، به طور طبیعی این پتانسیل را دارد که کمی دردناک باشد. با این حال، در صورتی که پزشکی که قرار است تزریق ژل لب را برای شما انجام دهد آموزش دیده و مجرب و البته دارای کمی شفقت و مهربانی باشد، این درد تا اندازۀ قابل توجهی کاهش می‌یابد! استفاده از سرنگ مناسب نیز در کاهش درد بی‌تأثیر نیست. همچنین شما می‌توانید نسبت به اینکه آیا از بی‌حس‌کننده استفاده بشود یا نه، از پزشک کلینیک مشورت بگیرید.

شایعه 2: ژل و پرکننده‌های (فیلرهای) لب دائمی هستند

اگرچه پرکننده‌های لب دائمی نیستند، اما نتیجه‌ای ماندگار دارند. به طور معمول، پرکننده های لب بین 8 تا 24 ماه دوام می‌آورند و بلافاصله پس از درمان، نتیجۀ قابل توجهی را مشاهده می‌کنید.

از آنجایی که آن‌ها از اسید هیالورونیک، یعنی اسیدی که به طور طبیعی در بدن شما وجود دارد، تشکیل شده‌اند، می‌توانند در طول زمان توسط بدن شما تجزیه شوند. این بدان معنی است که لب‌های شما به مرور زمان به حالت قبل از عمل لب برمی‌گردند.

شایعه 3: تزریق ژل لب و استفاده از فیلرها (پرکننده‌ها) باعث می‌شوند لبان شما “اردکی شکل” شوند

حقیقت این است که این کاملاً بستگی به آن دارد که شما از چه متریالی و از چه حجمی از ژل استفاده کنید. ما استفاده از برندهای معتبر و مطمئن را در کلینیک آنسه سرلوحۀ کار خود قرار داده‌ایم.

همچنین، پزشک کلینیک آنسه، با نشان دادن تصاویر متعدد به شما، نشان می‌دهد که چه حجمی از پرکننده، ایده‌آل شما است. در واقع، مقدار فیلر مورد استفاده برای شما سفارشی است و ممکن است فقط مقدار کمی برای صاف کردن لب ها یا حجم دادن به آن لازم باشد.

همچنین شایان ذکر است که فیلر لب در یک دوره 2 تا 6 هفته‌ای در بافت لب ادغام و نرم می‌شود، بنابراین اگرچه ممکن است لب‌ها در ابتدا متورم و کمی حالت اردکی داشته باشند، اما در نهایت کاملا طبیعی به نظر می‌رسند. با ما در کلینیک آنسه کرج صحبت کنید تا در مورد ظاهری که می خواهید به دست آورید اطلاع دقیقی پیدا کنید.

شایعه 4: هر کسی می‌تواند برای شما تزریق ژل لب را انجام دهد

این شایعه نه تنها اشتباه است، بلکه خطرناک نیز هست. در واقع فقط پزشکان دارای مجوز از نظام پزشکی این حق قانونی را دارند که تزریق را انجام دهند. بنابراین در صورتی که به خاطر پرداخت هزینه‌ای کمتر مایل هستید این کار را در آرایشگاه‌های زنانه یا سایر مراکز که از حضور پزشک بهره نمی‌برند انجام دهید، ما به شما هشدار می‌دهیم که این کار شما به معنی بازی با سلامتی شماست.

قبل از استفاده از هرگونه عمل زیبایی، حتی در حد تزریق ژل لب، حتما با جستجوی نام پزشک در سایت سازمان نظام پزشکی، از معتبربودن شماره نظام پزشکی او مطمئن شوید. ما در کلینیک آنسه کرج زیرنظر پزشک زیبایی پوست با شماره معتبر نظام پزشکی فعالیت می‌کنیم.

شایعه 5: اگر یک بار استفاده کنید، در این صورت شما باید همیشه از فیلر لب استفاده کنید

اگرچه به صورت طبیعی اکثریت مردم علاقه دارند که هر 6 تا 8 ماه یکبار ژل لب خود را تجدید کنند، ولی در صورتی که دیگر مایل نباشید لبان خود را فیلر بزنید، هیچ مشکلی پیش نمی‌آید و بعد از چندماه از آخرین تزریق، لبان شما به حالت طبیعی و نرمال خود باز می‌گردند. و هر زمان که دوست داشتید می‌توانید آن‌ها را مجدداً شارژ کنید یا هرگز نکنید.

شایعه 6: تزریق ژل لب مخصوص افراد مسن و پیر است

اگرچه تزریق حجم‌دهنده و فیلر برای لب‌های گود افتاده و نیز صاف کردن خطوط و چین و چروک‌ها نیز مناسب است، ولی این تنها کاربرد فیلرها و تزریق ژل‌های لب نیست. بلکه برای کسانی که به دنبال مرمت و بازسازی لب خود هستند، می‌خواند شکل لب خود را بازطراحی کنند، می‌خواهند طرح دیگری را روی لب خود داشته باشند یا به هر دلیل شخصی دیگر تمایل به تغییرات ظاهری در لبان خود هستند، این موضوع کاربرد دارد.

ما در کلینیک آنسه کرج به شما درباره اینکه چه نوع لبی و چه شکل یا طرحی برای شما مناسب‌تر است و بهتر است از چه ژلی استفاده کنید یا چه حجمی را از آن تزریق کنید، مشاوره خواهیم داد.

شایعه 7: تزریق ژل لب باعث احساس سفتی و غیرطبیعی شدن می‌شود

ژل‌های لب مورد استفاده در کلینیک پوست و مو و زیبایی آنسه کرج، از برندهای معتبر و خوب هستند. همچنین تزریق نیز توسط پزشک انجام می‌شود و حجمی که تزریق می‌شود مناسب شرایط شماست. بنابراین نگران غیرطبیعی بودن نباشید.

البته توجه داشته باشید، بلافاصله پس از تزریق، لبان شما کمی سفت و متورم می‌شوند، ولی این امر تنها تا حدود دو هفته ادامه پیدا می‌کند و بعد از آن، از عالی بودن و حس طبیعی بودن لبان خود لذت خواهید برد. در آن زمان شما می‌توانید بخورید، بنوشید، ببوسید، لبخند بزنید و به راحتی با لبانتان صحبت کنید!

شایعه 8: تزریق پرکننده لب گران قیمت است

ما در کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه کرج، پکیج‌های متنوعی را برای تزریق ژل لب برای شما درنظر گرفته‌ایم که هرکس از هر وضعیت اقتصادی که باشد بتواند از کلیۀ خدمات ما استفاده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم با کارشناسان خودتان در کلینیک آنسه تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظر پزشک درباره تزریق ژل لب چیست؟

در این ویدیو، دکتر سپهرار، پزشک کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه، توضیحات جامعی را دربارۀ تزریق ژل لب ارائه می‌دهد که ما شنیدن آن را به کلیۀ خانم‌های عزیز که قصد مراجعه به کلینیک را دارند، توصیه می‌کنیم.

سوالات متداول تزریق ژل لب در کرج

پرکننده‌ها و فیلرهای لب نتایج فوری را برای شما به ارمغان می‌آورند (یعنی ظرف چند ثانیه لب فرم می‌گیرد)، اما اثر نهایی پس از فروکش کردن تورم کمتر خواهد بود. حدود چهار هفته پس از تزریق فیلر به پوست، نتیجۀ نهایی حاصل می‌شود.

پرکننده لب و تزریق ژل لب، بسته به مشخصات فرد و اینکه از کدام فیلر استفاده می‌شود، از شش ماه تا یک سال دوام می‌آورد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با کلینیک آنسه کرج مشاوره کنید.

با توجه به تغییر هورمون های بارداری و اثرات بارداری، زنان باردار و شیرده باید از بوتاکس و فیلرها اجتناب کنند زیرا می توانند در جریان خون اختلال ایجاد کنند و باعث ایجاد تورم یا مشکلات دیگر شوند.

پرکننده‌ها و فیلرهای پوستی ممکن است برای افرادی که شرایط خاصی دارند، مانند افراد مبتلا به اختلالات خونریزی یا برخی آلرژی ها، مناسب نباشد.

پرکننده های لبِ غیر جراحی (زیبایی) برای مردان ممکن است همان چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید! بسیاری از بازیگران برجسته و مشهور هالیوود از این درمان‌ها برای دستیابی به لب‌هایی پرتر و جوان تر استفاده می‌کنند. درمان‌های پرکنندۀ پوستی، شامل تزریق ژل اسید هیالورونیک به لب‌ها برای افزایش حجم و فرم بوده و نتایج آن طبیعی و ایمن هستند.

معرفی بهترین برندها و مارک‌های ژل لب

برند ژل لب

توضیحات

ژل لب پرفکتا

ژل پرفکتا (Perfectha) یک نوع فیلر پوستی است که از اسید هیالورونیک ساخته شده و به صورت سفارشی در فرانسه تولید می‌شود. این محصول برای رفع چین و چروک صورت، بازسازی حجم از دست رفته و کانتورینگ صورت استفاده می‌شود و نتایج آن به صورت فوری و طبیعی قابل مشاهده است. تزریق ژل پرفکتا به لب‌ها برای افزایش حجم آن‌ها بدون عوارض خاص استفاده می‌شود.

ژل لب ژوویدرم

درباره فیلر با کیفیت و مناسب برای لب، نام ژل ژوویدرم (Juvederm) به ذهن میرسد. این محصولات در حقیقت استاندارد طلایی فیلر لب هستند و به عنوان یک فیلر لب امن شناخته می‌شوند. سازمان غذا و دارو (FDA) این محصول را تأئید کرده است و ماده فعال آن اسید هیالورونیک است که یک ماده طبیعی در بدن است. ژل ژوویدرم قادر است حجم مناسبی به لب‌ها بدهد تا شخص به ظاهر مورد نظر خود برسد. این فیلر پوستی با کیفیت دارای مزایای متعدد است و برای درمان خطوط ریز صورت و چین و چروک‌ها استفاده می‌شود.

ژل ژوویدرم (ولبلا)

ولبلا نیز عضوی از خانواده فیلر لب ژوویدرم است، اما باید آن را به صورت جداگانه معرفی کنیم. این محصول نیز تأئید شده توسط سازمان FDA است و به صورت تزریق قابل استفاده است. با کمک این فیلر، خطوط خنده قابل تسطح شدن هستند و همچنین خطوط روبرو در صورت افراد سیگاری نیز بهبود می‌دهد. ولبلا گزینه مناسب برای افزایش حجم لب‌ها و بازگشت به ظاهر جوان و شاداب است و همچنین برای درمان زخم‌های ناشی از جوش نیز به کار می‌رود.

فیلر لب رستیلن

فیلرهای زیبایی مانند فیلرهای ژوویدرم و رستیلن، که از اسید هیالورونیک ساخته می‌شوند، به عنوان فیلرهای تزریقی زیبایی شناخته می‌شوند. این محصولات در سال ۲۰۰۳ تأییدیه سازمان غذا و دارو (FDA) را دریافت کرده‌اند و توسط متخصصان پوست برای شکل دادن به لب‌ها و درمان چین و چروک استفاده می‌شود. نتایج استفاده از فیلر رستیلن نسبتاً دائمی هستند و تأثیر آن‌ها حدود ۶ ماه تا چند سال باقی می‌ماند.  گزینه بسيار خوبي است كه اگر نتيجة استفادة از فيلر حاوي اسيد هيلورونيك به خوش آيد، با تزريق يك آنزيم خاص، محصولات فعلي را بلافاصلة حذف كرده و به طبيعتاً بازگرداند. بر اساس شایعات موجود در فضای مجازی، برخی از سلبریتی‌ها مانند کلوئی کارداشین، مایلی سایروس و سوفی مانک از فیلر رستیلن استفاده کرده‌اند.

ژل لب تئوسیال

یک نمونه دیگر از فیلر تزریقی بر پایه اسید هیالورونیک، فیلر تئوسیال است که به صورت کامل به نام Teosyal Kiss شناخته می‌شود. این محصول برای افزایش حجم لب‌ها، درمان چین و چروک‌ها، تغییر شکل لب و افزایش رطوبت داخل لب‌ها طراحی شده است و دارای ماندگاری بالاتر نسبت به بسیاری از فیلرها است. همچنین، تخصص‌کاران معتقدند که افراد در تزريق فيلر تئوسيال حس بهتر و راحت‌تري دارند.

ژل لب بلترو

از ژل بلترو برای تغییرات در لب ها استفاده می شود و نتایج آن تا ۱۲ ماه دوام دارد. مدت زمان باقی ماندن نتایج بستگی به فرمول استفاده شده دارد. بلترو شامل سه نوع فیلر لب است که برای حل مشکلات مختلف استفاده می شود: الف) فیلر بالانس بلترو (Belotero Balance) و فیلر پایه بلترو (Belotero Basic): این محصولات قادرند لب ها را بزرگتر کنند و خطوط تیره روی لب ها را اصلاح کنند. نتایج آن‌ها تا ۶ ماه دوام دارد. ب) فیلر Belotero Intense که جهت اضافه کردن حجم به لب و حذف خطوط عمیق روی لب ها استفاده می شود و نتایج آن تا ۱۲ ماه پایدار هستند. ج) فیلر belotero soft که جهت بهبود لب ها و صاف کردن خطوط سطحی استفاده می شود و نتایج آن نیز تا ۱۲ ماه دوام دارد. افرادی که به پروتئین های گرم مثبت حساسیت دارند، باید از فیلر لب بلترو استفاده نکنند.

فیلر استایلج

ژل لب استایلج که با یا بدون لیدوکائین در دسترس است، نوعی فیلر پوستی تزریقی با فناوری کراس لینک است که به شکل نوآورانه طراحی شده و حاوی اسید هیالورونیک و آنتی اکسیدان هاست. دو نوع این فیلر مانیتول و سوربیتول هستند. فیلر استایلج جهت صاف کردن چین و چروک های مختلف روی پیشانی، اصلاح فرم بینی، اصلاح خطوط چانه گونه یا بهبود فرم لب ها طراحی شده است. نتایج تزرق ژل استایلج تا ۲۴ ماه دوام دارد و این مدت زمان بستگی به فرد، فرمول استفاده شده در تولید فیلر و مقدار تزریقی توسط پزشک دارد. بیمار باید از لمس ناحیۀ موردنظر، نوشیدن الکل و حرکات شدید صورت تا 24 ساعت پس از تزریق پرهیز نماید.

ژل لب کره ای رووفیل

رووفیل اولترا یک فیلر پوستی است که قادر است خطوط عمیق را صاف کند و چین و چروک های متوسط تا عمیق را در پوست از بین ببرد. این محصول از تکنولوژی لیفت پوست صورت بدون نیاز به جراحی استفاده می‌کند که به عنوان یک روش نوآورانه شناخته می‌شود. رووفیل شامل اولیگوپپتید ۷۲ است که فرایند تخلیص اسید هالورونیک در پوست را محدود می‌کند. همچنین، این ماده دارای خاصیت ضد التهاب و وجود دارد. در این روش، فیلر پوست به شکل کپسول، اسید هالورونیک را جذب می‌کند تا نتایج با دوام و طولانی‌مدت حاصل شود. همچنین، تولید کلاژن توسط پوست نیز بهبود می‌دهد تا بهترین نتایج حاصل شود. تأثیرات رووفیل اولترا می‌تواند تا ۱۲ ماه پس از تزریق مشاهده شود. این مدت زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع پوست، عمق چین و چروک‌ها، نوع و حجم تزریق. فرایند تزریق فیلر رووفیل اولترا شامل وارد کردن ژل به لایه‌های عمقی پوست است. بنابراین، می‌توان مناطق خاصی مانند پیشانی، ناحیه بینی، چین بینی، خطوط مارک، گونه‌ها، فک و چانه را هدف قرار داد.

قیمت و هزینه تزریق ژل لب و فیلر در کرج

اروپایی

از 4500000تومانمعتبر در سال ۱۴۰۲
 • ویزیت رایگان✔️
 • تزریق توسط پزشک✔️
 • فیلر معتبر و اصل✔️
 • نیم سی سی 💧

کره ای درجه B

از 1450000تومانمعتبر در سال ۱۴۰۲
 • ویزیت رایگان✔️
 • تزریق توسط پزشک✔️
 • فیلر معتبر و اصل✔️
 • یک سی سی 🩸

کره ای درجه A

از 2600000تومانمعتبر در سال ۱۴۰۲
 • ویزیت رایگان✔️
 • تزریق توسط پزشک✔️
 • فیلر معتبر و اصل✔️
 • دو سی سی 🩸🩸

نظر مشتریان تزریق ژل لب در کلینیک آنسه عظیمیه کرج

نظر مشتریان درباره تزریق ژل لب در کرج

من به شخصه هیچ‌وقت از اندازۀ لبانم راضی نبودم. همیشه دوست داشتم کمی لب‌های درشت‌تری داشته باشم و از دوران نوجوانی از اینکه لب‌های درشتی ندارم ناراضی بودم. تا اینکه تکنولوژی به کمکم اومد و متوجه شدم با صرف هزینۀ اندکی می‌تونم لبانم رو به اندازۀ دلخواهم برسونم. این کار رو در کلینیک آنسه کرج انجام دادم و همین جا از پزشک محترم و کادر خوبشون کمال تشکر رو دارم.

عسل فهیمی, خانه دار
نظر مشتریان درباره تزریق ژل لب در کرج

من قبلاً برای تزریق ژل لب به دو سه جا مراجعه کرده بودم و هیچ وقت رضایت کافی نداشتم. تا اینکه از طریق وبسایت کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه با اونا آشنا شدم. خوشبختانه جلسۀ اولی که مراجعه کردم رضایت بخش بود و باعث شد ترغیب بشم که برای تمدید هم به همین جا مراجعه کنم.

فریبا ک., خانه‌دار
نوبت دهی اینترنتی تزریق ژل لب در کرج
دکتر عرفان سپهرار، پزشک کلینیک

سلام. من دکتر عرفان سپهرار هستم، دکترای حرفه‌ای پزشکی به شماره نظام پزشکی ۱۹۸۴۰۶.

من به عنوان پزشک کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه، به شما دقیق‌ترین و علمی‌ترین توصیه‌های لازم برای انجام تزریق ژل لب را ارائه می‌دهم تا با خیالی راحت و آسوده از خدمات کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه استفاده کنید.

ارتباط مستقیم با پزشک

نظر کاربران نی نی سایت درباره تزریق ژل لب و فیلر

آدرس مرکز تزریق ژل لب و فیلر آنسه کرج

نوبت‌دهی آنلاین تزریق ژل لب در کرج

  بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج کجاست؟

  کلینیک آنسه کرج دارای پزشک زیبایی پوست دارای مجوز نظام پزشکی، با بهره‌گیری از کادری مجرب، خوش برخورد و دارای محیطی بهداشتی و با دستگاه‌های مجهز و برندهای مطمئن از متریال‌های حوزۀ زیبایی آمادۀ ارائه‌ی خدمات زیبایی به خانم‌ها و آقایان کرجی می‌باشد.

  آیا ژل لب باعث فرم دادن به لب به صورت دائمی می شود؟

  پرکننده لب و تزریق ژل لب، بسته به مشخصات فرد و اینکه از کدام فیلر استفاده می‌شود، از شش ماه تا یک سال دوام می‌آورد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با کلینیک آنسه کرج مشاوره کنید.

  آیا آقایان هم می‌توانند از تزریق ژل لب استفاده کنند؟

  پرکننده های لبِ غیر جراحی (زیبایی) برای مردان ممکن است همان چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید! بسیاری از بازیگران برجسته و مشهور هالیوود از این درمان‌ها برای دستیابی به لب‌هایی پرتر و جوان تر استفاده می‌کنند. درمان‌های پرکنندۀ پوستی، شامل تزریق ژل اسید هیالورونیک به لب‌ها برای افزایش حجم و فرم بوده و نتایج آن طبیعی و ایمن هستند.

  یک دیدگاه

  1. عسل 26 تیر 1402 در 6:07 قبل از ظهر

   سلام. من یه سوالی داشتم که مایل بودم تلفنی مطرح کنم. امکان تماس تلفنی هست؟؟؟

   سلام. بله باعث افتخار ماست که تلفنی در خدمت سرکار عالی باشیم. لطفا با ما تماس بگیرید.

  دیدگاه خود را بنویسید

  رفتن به بالا