در این مقاله شما را با بهترین مرکز تخلیه ژل در کرج آشنا می کنیم و در مورد روش های تخلیه فیلر صورت صحبت می نماییم. زیبایی و جذابیت همواره برای همه افراد مهم بوده است. تزریق ژل به عنوان یکی از روش های پرطرفدار جهت جوانسازی و زیبایی چهره محسوب می شود که باعث افزایش جذابیت ظاهر فرد می گردد. اما گاهی به دلیل استفاده از ژل های غیر استاندارد یا ایجاد ظاهری غیر طبیعی مجبور به تخلیه ژل صورت می شویم. در این مطلب به طور کامل درباره تخلیه ژل صورت، انواع روش های انجام این کار، مزایا و معایب آن صحبت می کنیم.

بیشتر بخوانید : علت رویش مو در چانه زنان چیست؟

چرا به تخلیه ژل نیاز پیدا می کنیم؟

یکی از روش های مطمئن و ایمن برای زیبایی بیشتر صورت تزریق فیلر می باشد. اما گاهی به دلایلی مجبور هستیم فیلر تزریق شده را تخلیه کنیم. در گذشته اکثراً از ژل های پاژ برای حجم دهی به نواحی گوناگون صورت استفاده می شد. اما امروزه این ژل ها منسوخ شده اند. کسانی که در گذشته این نوع ژل را تزریق نموده اند؛ بیشترین متقاضیان تخلیه فیلر صورت هستند.

دلایلی که افراد را وادار به تخلیه ژل می کند؛ در لیست زیر آورده شده است:

 • عدم تقارن فیلر تزریق شده
 • بروز عوارض خاص و نادر پس از تزریق فیلر مانند انسداد عروق
 • عدم حصول نتیجه مطلوب
 • تزریق فیلرهای نامرغوب و غیر استاندارد
 • بوجود آمدن توده پس از تزریق فیلر زیر چشم
 • بروز حساسیت به ترکیبات ژل
 • ظاهر شدن فرورفتگی و برآمدگی در نواحی تزریق شده
 • گلوله گلوله شدن ژل تزریقی
 • تزریق حجم زیادی از ژل
 • ایجاد عفونت و آسیب به بافتهای درونی

کلینیک زیبایی آنسه دارای بهترین و با تجربه ترین کادر در زمینه تخلیه ژل می باشد و می توان این کلینیک را مطمئن ترین مرکز تخلیه ژل در کرج معرفی نمود.

بیشتر بخوانید : مراقبت های بعد از زاویه سازی فک چیست؟

بیشتر بخوانید : بهترین راه سفید کردن واژن کدام است؟

روش های تخلیه ژل کدامند؟

روش های متفاوتی برای تخلیه ژل استفاده می شود از جمله:

 • به کار بردن آنزیم هیالورونیداز جهت حل نمودن ژل: نوع فیلر تزریق شده در مشخص کردن روش تخلیه ژل تاثیر گذار می باشد. مثلا اکثر ژل های لب از نوع هیالورونیک اسید هستند که برای تخلیه آن از آنزیمی بنام هیالورونیداز استفاده می شود. زیرا این آنزیم می تواند مولکول اسید هیالورونیک را تخریب کند. در این روش پزشک با استفاده از یک سوزن آنزیم هیالورونید را به ناحیه مورد نظر مانند لبها تزریق می نماید و اینگونه باعث تخلیه ژل لب می شود. پس از تزریق این آنزیم سرعت عمل تجزیه ژل بالا می رود.
 • تخلیه ژل با کمک سونوگرافی: اگر فرد در ناحیه تزریق ژل دچار عوارض شود؛ با استفاده از سونوگرافی محل توده‌های ایجاد شده در آن ناحیه شناسایی و با کمک تیغ جراحی خارج می شوند. این روش برای فیلرهای سفت و غلیظ مناسب می باشد.
 • تخلیه ژل با سوزن: در این روش که برای فیلرهای غلظت پایین مناسب است؛ پزشک با کمک یک سوزن کیست های ایجاد شده روی ناحیه لب را از بین می برد.

نکته: گاهی جهت تخلیه ژل صورت بیش از یک جلسه درمان نیاز باشد. با توجه به حجم ژل تزریقی ممکن است جلسات بعدی نیز توسط پزشک مشخص گردد تا فرآیند تخلیه فیلر به صورت کامل انجام شود.

مرکز زیبایی آنسه در عظیمیه کرج در زمینه زیبایی پوست و مو فعالیت دارد. لذا اگر به دنبال یک مرکز تخلیه ژل در کرج هستید؛ آنسه در خدمت شماست.

برای تخلیه ژل چکار باید کرد؟ مرکز تخلیه ژل در کرج

مراقبت های قبل از تخلیه ژل صورت

برای رسیدن به نتیجه بهتر جهت تخلیه ژل لازم است مراقبتهایی را قبل از اقدام به این کار رعایت فرمایید:

 • شستشوی صورت با مواد شوینده مناسب و خشک کردن صورت
 • عدم مصرف امگا 3، ویتامین سی، آسپرین و ایبوپروفن یک هفته قبل از تخلیه ژل
 • تست آلرژی
 • نداشتن تبخال، عفونت و زخم در ناحیه مورد نظر

کلینیک زیبایی آنسه به عنوان بهترین مرکز تخلیه ژل در کرج به شما متقاضیان کمک می کند تا تخلیه ژل صورت خود را به راحتی انجام دهید.

بیشتر بخوانید : برای مراقبت از پوست خود چه کنیم؟

بیشتر بخوانید: تزریق فیلر زیرچشم در کرج

بیشتر بخوانید : پیرسینگ در کرج

مراقبت های پس از تخلیه ژل صورت

برای رسیدن به نتیجه دلخواه پس از تخلیه ژل باید مراقبتهای پس از آن را نیز رعایت نمایید از جمله:

 • استفاده از کمپرس سرد جهت کاهش درد
 • عدم مصرف آسپرین به مدت 48 ساعت
 • دوری از مصرف الکل و دخانیات برای مدت 2 هفته
 • قرار نگرفتن در معرض نور خورشید
 • عدم استفاده از محصولات و مواد آرایشی یک روز پس از تخلیه ژل

عوارض تخلیه ژل صورت چیست؟

باید بگوییم تخلیه ژل صورت عوارض مهمی ندارد. البته در برخی موارد ممکن است پس از تخلیه فیلر، محل تخلیه شده دچار ورم، التهاب یا کبودی شود که مسئله نگران کننده ای نیست و به سرعت این علائم رفع می گردند.

لازم به یادآوری است که پس از تخلیه ژل باید مدتی بگذرد تا علائم احتمالی ظاهر و رفع گردد و سپس شما می توانید مجدداً اقدام به تزریق فیلر نمایید. این مدت زمان حداقل 2 هفته می باشد.

هزینه لازم برای انجام خدمات در مرکز تخلیه ژل در کرج

در رابطه با هزینه تخلیه ژل باید بگوییم پارامترهای زیادی در تعیین هزینه موثر می باشند؛ مانند مقدار فیلر یا تکنیکی که پزشک برای تخلیه ژل به کار می برد. همچنین مدت زمان لازم برای تخلیه ژل و میزان مهارت پزشک مربوطه نیز در تعیین هزینه موثر است. گاهی برای تخلیه کامل ژل به چند جلسه درمان نیاز می باشد که این موضوع نیز باعث صرف هزینه بیشتری برای شما خواهد شد. کلینیک آنسه با ارائه مناسب ترین هزینه، بهترین مرکز تخلیه ژل در کرج می باشد.

بیشتر بخوانید : عوارض بوتاکس چیست؟

کلینیک آنسه مرکز تخلیه ژل در کرج

مطلبی که در بالا مطالعه نمودید تحت عنوان مرکز تخلیه ژل در کرج نوشته شده است. تا این قسمت از مقاله در خصوص تخلیه ژل و روش های آن  صحبت شد. اهمیت تجربه و مهارت پزشک در موفقیت این روش انکار ناپذیر می باشد. حال در قسمت پایانی مطلب شما را با بهترین مرکز تخلیه ژل در کرج یعنی کلینیک آنسه آشنا می کینم. این کلینیک با وجود در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و پزشکان مجرب، بهترین گزینه جهت انجام خدمات زیبایی می باشد. شما در کلینیک آنسه می توانید خدماتی مانند تزریق فیلر، تخلیه ژل، بوتاکس و … را دریافت نمایید. بنابراین اگر به دنبال یک کلینیک زیبایی در کرج هستید که معتبر و دارای استاندارهای لازم باشد؛ کلینیک آنسه  بهترین انتخاب می باشد. شما با دریافت مشاوره های لازم از کارشناسان این مرکز می توانید اقدام به تخلیه فیلر صورت خود نمایید.

پانوشت : مرکز تخلیه ژل در کرج، بهترین کلینیک تزریق ژل در کرج، تزریق ژل