تزریق ژل لب عروسکی در کرج روشی تاثیرگذار جهت زیبایی هر چه بیشتر لب ها و زیبایی دو چندان چهره می باشد. در این نوع تزریق ژل، هدف ساختن لبی حجیم با ظاهری خاص می باشد. مدل عروسکی در میان مدل های زیاد فرم دادن لب، از پرطرفدارترین آنها محسوب می شود. درادامه مطلب  بیشتر با تزریق ژل لب عروسکی آشنا می شویم.

انواع مدل تزریق ژل لب

تزریق ژل لب به فرم های گوناگونی مانند مدل طبیعی، مدل گرد، مدل روسی، مدل قلوه ای، مدل صدف، مدل چاکدار، مدل هالیوودی، مدل عروسکی و … انجام می شود. در میان این مدل ها مدل عروسکی، در ایران طرفداران زیادی دارد.

توجه نمایید که برخی از مدل های تزریق لب ممکن است ظاهر شخص را زننده جلوه دهند. لذا حتی اگر تمایل به تزریق یکی از این نوع مدل ها را دارید؛ حتماً در یک کلینیک معتبر این کار را انجام دهید تا نتیجه کار برای شما مطلوب و راضی کننده باشد. کلینیک آنسه جهت تزریق ژل لب عروسکی در کرج از آن دسته مراکزی است که شما می توانید با مراجعه به آن با خیال راحت از نتیجه کار اقدام به تزریق ژل نمایید.

بیشتر بخوانید : برای تزریق ژل لب چند سی سی ژل لازم است؟

بیشتر بخوانید : مرکز زاویه سازی صورت در کرج

کاندید مناسب جهت تزریق ژل لب عروسکی

افرادی که متقاضی تزریق ژل لب عروسکی هستند نباید دچار عفونت هایی مانند تبخال یا آفت باشند. همچنین باید بگوییم فرم لب عروسکی مناسب هر نوع چهره ای نمی باشد و لذا کسانی کاندید مناسبی برای این نوع تزریق هستند که توسط پزشک برای داشتن این نوع فرم لب تایید شده باشند. جوانترها بیشتر خواستار این گونه تزریق ژل لب هستند و همچنین این مدل لب برای افرادی با صورت ظریف انتخاب مناسبی می باشد.

مراحل تزریق ژل لب عروسکی

به منظور تزریق ژل لب عروسکی ابتدا در جلسه مشاوره پزشک مربوطه لب شما را بررسی و توصیه های لازم در خصوص شکل و حجم مناسب را به شما ارائه می دهد.  در این روش احتیاجی به بیهوشی نیست و برای انجام این کار پزشک از بیحسی های موضعی کمک گرفته و لبها را بیحس می نماید. سپس اطراف لب را به وسیله الکل تمیز نموده و مقدار کافی و مناسب از ژل لب را با کمک یک سوزن ظریف در نقاط مختلفی از لب تزریق می نماید.

باید بگوییم جهت عروسکی شدن فرم لب ها نیاز به تزریق حجم قابل توحهی ژل لب می باشد که این کار با تجربه و مهارت پزشک قابل انجام است. ممکن است در جلسه اول نیز نتیجه دلخواه بدست نیاید که در اینصورت پزشک پس از گذشت مدت زمانی در حدود چند هفته مجدد لب ها را از لحاظ  تقارن مورد بررسی قرار داده و نواقص احتمالی را برطرف می نماید.

عکس ژل لب عروسکی، تزریق ژل لب عروسکی در کرج

مزایای تزریق ژل لب عروسکی در کرج

 • مزایای مهم تزریق ژل لب به فرم عروسکی شامل موارد زیر است:
 • اصلاح عدم تقارن لب ها
 • افزایش حجم لب
 • کوتاه بودن زمان تزریق
 • برطرف شدن چین و چروک های اطراف لب
 • عدم نیاز به دوره نقاهت
 • کند شدن روند پیری پوست لب
 • امکان تزریق برای رده سنی 18 ال 55 سال
 • مشخص بودن نتیجه به صورت فوری
 • تقویت اعتماد به نفس

بیشتر بخوانید : مرکز لیزر موهای زائد در کرج

بیشتر بخوانید : بهترین کلینیک پوست در کرج

مراقبت های لازم قبل و بعد از تزریق ژل لب عروسکی در کرج

جهت بهبود سریعتر و رسیدن به نتیجه دلخواه بهتر است توصیه های مهم قبل و بعد از تزریق ژل لب را جدی بگیرید. این توصیه ها شامل موارد زیر می باشد:

 • ترک مصرف داروهای رقیق کننده خون، سیگار و الکل یک هفته پیش از تزریق فیلر لب
 • پرهیز از انجام فعالیت سنگین و ورزش به مدت 3 روز پس از تزریق فیلر لب
 • ترک دخانیات به مدت 7 روز پس از تزریق
 • نرفتن به سونا و محیط های گرم ( دوش آب گرم) برای مدت 2 روز
 • استفاده از کمپرس سرد بعد از تزریق ژل لب
 • نوشیدن آب زیاد
 • مصرف مسکن در صورت داشتن درد
 • دوری از مصرف نمک برای 2 روز پس از تزریق

ماندگاری و دوام ژل لب عروسکی

ژل لب عروسکی با توجه به نوع فیلر مصرفی و روش تزریق می تواند در حدود 6 الی 18 ماه دوام و ماندگاری  حفظ نماید. توجه نمایید که برند ژل انتخابی جهت تزریق در میزان ماندگاری این ژل لب بسیار اثرگذار خواهد بود. بنابراین استفاده از یک ژل مرغوب و باکیفیت می تواند شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری دهد. مسئله مهم دیگر در ماندگاری ژل لب عروسکی انجام این نوع روش زیبایی در کلینیک های معتبر و مجاز می باشد. زیرا این نوع کلینیک ها آگاهی کاملی در مورد نحوه استفاده از ژل های تزریقی و روش صحیح تزریق آن دارند و سوابق کاری خود را با استفاده از فیلرهای بی کیفیت از بین نمی برند. کلینیک آنسه یکی از بهترین کلینیک های مجاز جهت تزریق ژل لب عروسکی در کرج می باشد.

عوارض تزریق ژل لب عروسکی

اگر تزریق ژل لب عروسکی در مراکز زیبایی معتبر و مطمئن انجام شود؛ عموماً عوارض خاص و نگران کننده ای به دنبال نخواهد داشت. البته ممکن است اندکی درد در زمان تزریق یا کبودی و تورم مشاهده گردد. باید بگوییم در صورت استفاده از ژل های مرغوب، مراجعه به کلینیک معتبر و رعایت مراقبتهای پس از تزریق مطمئناً این عوارض کمتر رخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید : کلاژن و تاثیر آن بر شادابی پوست

بیشتر بخوانید : بهترین مرکز تزریق بوتاکس در کرج

تزریق ژل لب عروسکی در کلینیک آنسه

جهت تزریق ژل لب عروسکی در کرج می توانید به کلینیک آنسه در عظیمیه مراجعه نمایید. در این کلینیک زیبایی تزریق ژل به صورت کاملاً تخصصی و با توجه به سلیقه و نیاز فرد انجام می شود. لب مدل عروسکی از پرطرفدارترین مدل ها می باشد که بسیاری از مراجعه کنندگان این نوع تزریق لب را انتخاب می کنند. زیرا لب عروسکی می تواند صورت شما را جذاب و زیباتر نماید. البته تزریق این مدل ژل لب نیازمند مهارت و تخصص  بوده و باید هماهنگی لازم با صورت فرد در هنگام تزریق رعایت شود.

لازم به ذکر است که کلینیک آنسه واقع در عظیمیه کرج با تجربه فراوان در زمینه تزریق ژل لب و سایر فعالیت های زیبایی در خدمت مراجعین عزیز می باشد. در این کلینیک مهمترین شعار کیفیت است و همیشه از بهترین فیلرها برای تزریق در لب استفاده می شود. جهت تعیین زمان مشاوره رایگان با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

پانوشت : عکس ژل لب عروسکی، تزریق ژل لب عروسکی در کرج، بهترین کلینیک تزریق ژل در کرج