آنمزوتراپی زیر چشم یکی از متدهای زیبایی جهت بهبود ظاهر پوست صورت است که به صورت غیر تهاجمی و بدون جراحی انجام می‎شود. در این تکنیک موادی به نام مزوکاکتیلرها زیر چشم تزریق می‎شود که جهت رفع چین و چروک ‎ها میتواند بسیار مفید و موثر باشد. در این مقاله به بررسی مزایا و نحوه درمان تیرگی زیر چشم با مزوتراپی در کرج میپردازیم و اطلاعات جامع و کاملی را به شما مخاطبان عزیز ارائه می‎دهیم. اگر شما هم به دنبال درمان سیاهی زیر چشم با مزوتراپی در کرج هستید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : دکتر خوب برای برداشتن خال صورت در کرج

اهمیت رفع گودی و تیرگی زیر چشم

به طور کلی در اولین برخورد با دیگران عضوی از صورت که تاثیر زیادی بر طرف مقابل ما می‎گذارد؛ چشمان ما است، چرا که نشان دهنده احساسات و حالات درونی ما هستند. هر چه چشمان شما شاداب تر باشد؛ تاثیر بهتر و عمیق تری روی اطرافیان شما خواهد داشت. مشکلات ناحیه چشم برای افراد زیادی تبدیل به یک دغدغه شده است که این مشکلات ممکن است تیرگی، گودی و یا ترکیبی از این دو باشد.

مزوتراپی برای زیر چشم می‎تواند برای تیرگی هایی که به دلیل خستگی، کمبود خواب، استرس و یا پیری به وجود آمده اند؛ ماندگار و موثر واقع شود.

دلایل ایجاد گودی و تیرگی در زیر چشم چیست؟

سیاهی زیر چشم می‎تواند به دلایلی مانند گردش خون نامناسب، استعداد های ژنتیکی، رژیم غذایی نامناسب، واکنش های حساسیتی، استرس و خستگی و یا مصرف سیگار باشد. افزایش سن و یا ضعف عضلات میتواند دلیل مهم دیگر سیاهی زیر چشم باشد.

تاثیر مزوتراپی زیر چشم

تاثیر مزوتراپی زیر چشم میتواند بیشتر از هر چیزی به بدن شما بستگی داشته باشد. ممکن است با گذشت زمان کم پس از تزریق اثرات مزوتراپی را روی چشمان خود مشاهده کنید. گاهی هم مشاهده نتیجه نیاز به زمان بیشتری دارد و حتی در برخی موارد با توجه به میزان سیاهی و تیرگی زیر چشم، ممکن است اثرات آن را پس از تزریق دوم یا سوم مشاهد کنید.

تاثیر مزوتراپی برای زیر چشم معمولا تا بیشتر از یک سال ماندگار است و از ماه دوازدهم به بعد خواهید دید که اثر آن کمتر شده است. هرگاه احساس کردید وضعیت پوستتان به حالت قبل بازگشته است؛ می‎توانید با مراجعه به کلینیک جهت حفظ نتیجه و شارژ مجدد مزوتراپی اقدام نمایید.

مزوتراپی زیر چشم

بیشتر بخوانید : بهترین فیلر برای زاویه فک کدام است؟

بیشتر بخوانید : مزوتراپی زیر چشم در کرج

عوارض مزوتراپی زیر چشم چیست؟

به طور کلی مزوتراپی ناحیه اطراف چشم عوارض خاصی ایجاد نمیکند و به دوران نقاهت هم نیاز ندارد. تنها ممکن است در روز اول تزریق شاهد تورم یا وجود نقاط قرمز اطراف ناحیه چشم شوید که کاملا طبیعی است و در مدت زمان کمی بهبود می‎یابد. توصیه ما به شما این است در روزهای اولیه پس از تزریق از فعالیت های شدید و ورزش خودداری کنید و از مواد آرایشی استفاده نکنید. همچنین از مالش ناحیه تزریق و شستن آن با آب داغ خودداری نمایید.

نتایج مزوتراپی زیر چشم

دریافت بهترین نتیجه از درمان مزوتراپی به کیفیت مواد تزریق شده، میزان تجربه و تبحر پزشک و کلینیک مورد نظر بستگی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی آنسه در عظیمیه کرج از خدمات فوق حرفه ای و بی نظیر پوست و زیبایی بهره مند شوید.

کاربردهای مزوتراپی برای زیر چشم

  • رفع کردن تیرگی و سیاهی زیر چشم
  • رفع پف پلک چشم
  • برطرف کردن چین و چروکهای دور چشم
  • ماندگاری بالای نتایج
  • عدم دوره نقاهت

هزینه مزوتراپی زیر چشم در کلینیک آنسه

هزینه مزوتراپی به شهر محل سکونت و منطقه زندگی ، به کلینیک ارائه دهنده خدمات، تعداد جلسات لازم و نوع و میزان مواد استفاده شده در مزوتراپی بستگی دارد. اما در بعضی موارد ممکن است به جلسات مزوتراپی بیشتر یا کمتر نیاز داشته باشید که این مسئله روی هزینه های درمان تاثیر گذار است. بهترین راه جهت اطلاع از هزینه ها مراجعه به کلینیک معتبر و مطرح مانند کلینیک زیبایی آنسه در عظیمیه کرج است.

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج

بیشتر بخوانید : درباره تزریق ژل زیر چشم برای رفع گودی بیشتر بدانید!

استفاده از بهترین مواد مزوتراپی در کلینیک آنسه

مزوتراپی زیر چشم در کرج یکی از روش‌های ماندگار و تاثیرگذار در رفع تیرگی و سیاهی زیر چشم است. در این روش با استفاده از تزریق مواد مرغوب و باکیفیت به زیر پوست و اطراف ناحیه چشم تیرگی و سیاهی زیر چشم کاهش یافته و یا از بین میرود. با توجه به میزان تیرگی زیر چشم و شرایط بیمار می‌توان از مواد مختلفی جهت مزوتراپی استفاده کرد.

معرفی بهترین مواد مزوتراپی برای زیر چشم

اسید هیالورونیک : معروف ترین و بهترین ماده استفاده شده در مزوتراپی زیر چشم است که استفاده از آن موجب افزایش حجم پوست و برطرف شدن تیرگی زیر چشم می‎شود

پپتیدها : پپتیدها مثل آرگایل و لیپو پپتاید و ماتریکسیل موجب افزایش تولید کلاژن ،الاستین و در نهایت موجب رفع چین و چروک‌های زیر پوست چشم می‌شوند.

ویتامین C :  ویتامین سی موجب تحریک تولید کلاژن در پوست و رفع چین و چروک و سیاهی زیر چشم می شود.

فاکتور رشد فیبروبلاست : این ماده موجب افزایش تولید فیبروبلاست در پوست میشود.

در کلینیک زیبایی آنسه جهت انجام مزوتراپی از باکیفیت ترین و مرغوب ترین مواد جهت تزریق استفاده می‎شود. تزریق این مواد هیچگونه عارضه خاصی برای بیمار ایجاد نخواهد کرد و بیمار میتواند شاهد بهترین نتایج از درمان زیر چشم خود باشد.

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر تزریق فیلر صورت در کرج

دریافت مشاوره رایگان

درمان سیاهی زیر چشم با مزوتراپی یکی از بروزترین و جدیدترین روش های جوانسازی پوست و درمان سیاهی و تیرگی زیر چشم است. این روش بدون عارضه و خطر است. آیا شما هم از گودی و تیرگی ناحیه اطراف چشم خود رنج میبرید؟ شما می‎توانید جهت رفع این مشکل خود به کلینیک زیبایی آنسه مراجعه نمایید و از مشاوره های رایگان بهترین متخصص پوست در کرج بهره مند شوید.

کلینیک زیبایی آنسه با برخورداری از سابقه و تجربه فراوان در زمینه انواع تکنیک ها و اعمال زیبایی صورت و بدن یکی از بهترین ها در شهر کرج است که میتواند با ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین هزینه ها نیاز مخاطبان خود را به خوبی برآورده کند.

پانوشت : مزوتراپی زیر چشم، هزینه مزوتراپی زیر چشم، درمان سیاهی زیر چشم با مزوتراپی، مزوتراپی زیر چشم در کرج