یکی از سوالات اصلی و مهم افرادی که ساکن استان البرز و شهر کرج هستند و قصد تزریق ژل دارند این است که قیمت تزریق ژل لب در کرج چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت هزینه تزریق ژل لب در مقایسه با دیگر عمل های زیبایی پایین تر است و فاکتورهای مختلفی برای تعیین قیمت نهایی تزریق ژل لب وجود دارد که در این مطلب به معرفی و بررسی آنها میپردازیم.

بیشتر بخوانید : تزریق فیلر لب در کرج

عوامل موثر روی هزینه تزریق ژل لب

روش مورد استفاده برای تزریق ژل، توسط همه پزشکان یکسان است؛ اما فاکتورهای مختلفی روی هزینه تزریق ژل موثر هستند. در واقع قیمت نهایی است که تعیین میکند شما تزریق ژل را انجام میدهید یا خیر. به طور کلی عوامل تعیین کننده قیمت تزریق ژل لب در کرج عبارتند از :

 1. ناحیه تزریق ژل
 2. نوع و برند ژل استفاده شده
 3. کلینیک مورد نظر
 4. میزان ماندگاری و دوام ژل
 5. حجم ژل استفاده شده
 6. هزینه های پس از تزریق
 7. میزان تخصص و تجربه پزشک

در ادامه مطلب تمامی این موارد شرح داده شده است. تا پایان مطلب با کلینیک زیبایی آنسه همراه باشید.

بیشتر بخوانید : واکسن گارداسیل چیست؟

 • ناحیه تزریق ژل

به طور کلی هنگامی که جهت تزریق ژل لب به کلینیک و پزشک مورد نظر خود مراجعه میکنید، روی نواحی متفاوتی از صورت میتوان تزریق ژل را انجام داد. بخش هایی مثل گونه ها و لب نسبت به نواحی مثل زیر چشم حساسیت کمتری دارد. بنابراین قیمت تزریق ژل لب در کرج جهت نواحی حساس از سایر نقاط صورت بیشتر است.

 • نوع و برند ژل استفاده شده

ژل ها توسط برندهای مختلفی با کیفیت های متفاوت تولید می شوند. به طور کلی تزریق ژل عمل حساسی است و برای اینکار باید از ژل های مرغوب از برندهای مطرح و خوشنام استفاده کرد. زیرا ژل های بی کیفیت باعث بروز عوارض و آسیب در صورت میشوند.

 • کلینیک مورد نظر

لازم است بدانید هزینه تزریقات زیبایی در شهرهای مختلف کوچک و بزرگ تفاوت دارد و تعرفه تزریق ژل در شهرهای بزرگ قطعا بیشتر است.

 • میزان ماندگاری و دوام ژل

برای تزریق ژل انواع مختلفی از ژل با ویژگی های خاص وجود دارد که از لحاظ هزینه با هم متفاوت هستند. برخی از ژل ها ماندگاری و دوام بالایی دارند؛ اما برخی دیگر موقتی هستند. ژل های دارای کلاژن و یا هیالورونیک اسید قیمت های مختلفی دارند و شما باید با در نظر گرفتن بودجه خود، قبل از تزریق، نوع ژل لب را انتخاب کنید.

 • حجم ژل استفاده شده

میزان مورد نیاز و حجم ژل استفاده شده مسئله مهم دیگر است. بخش هایی از صورت مثل بینی و لب وسعت کمتری نسبت به نواحی مثل گونه ها دارند. پس میزان کمتری ژل هم برای این نواحی مصرف میشود. در نتیجه برای تزریق در نقاطی از صورت با وسعت بیشتر، باید هزینه بیشتری را نیز بپردازید.

 • هزینه های پس از تزریق

هزینه های پس از تزریق همان هزینه هایی هستند که معمولا پیش بینی نشده هستند. به عنوان مثال ممکن است بعد از تزریق با عوارضی مواجه شوید و برای برطرف کردن آنها پزشک برای شما داروهایی تجویز کند که این مسئله باعث افزایش هزینه ها میشود. همچنین تست حساسیت یا انجام مشاوره پیش از تزریق ممکن است برای شما هزینه های اضافی را به دنبال داشته باشد.

 • میزات تخصص و تجربه پزشک

برخی از پزشکان به دلیل برخورداری از تجربه بالا طرفداران خاص خود را دارند و معمولا قیمت تزریق ژل لب در کرج برای این پزشکان بیشتر است. بنابراین اگر هزینه تزریق برای شما چندان مهم نیست و بیشتر کیفیت برای شما مطرح است توصیه میشود به پزشکان سرشناس و متخصص مراجعه کنید. پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب بهترین نتیجه و تزریق ژل لب قیمت مناسب به بهترین دکتر تزریق ژل در کرج در کلینیک آنسه مراجعه نمایید.

قیمت تزریق ژل لب در کرج

بیشتر بخوانید : بهترین مرکز برداشت خال در کرج

معرفی برترین برندهای ژل در ایران

 • ژل ژوویدرم ساخت امریکا
 • ژل استایلج ساخت فرانسه
 • ژل تئوسیال ساخت سوئیس
 • ژل بلترو ساخت  کشور آلمان
 • ژل آلیاکسین ساخت کشور ایتالیا

برندهای فوق اکنون گرانترین ژل های موجود در ایران هستند و با برخورداری از تاییدیه های بین المللی، محصولات بسیار مرغوب جهت تزریق در صورت به شمار میروند. همچنین ژل هایی وجود دارند که از ژل های نامبرده کمی ازران تر هستند و تاییدیه وزارت بهداشت را دارند. ژل های دیگری نیز وجود دارند که قیمت آنها به طرز عجیبی ارزان است که البته این ژل ها استاندارد نبوده و استفاده از آنها برای سلامت بدن بسیار مضر است.

جهت استعلام قیمت تزریق ژل لب در کرج میتوانید با کلینیک آنسه تماس بگیرید. کلینیک آنسه مفتخر است با بهره گیری از ژل های مرغوب و پزشکان متخصص خدمات زیبایی بی نظیری را به شما عزیزان ارائه دهد. برای تزریق ژل لب قیمت مناسب و انجام تزریق ژل با کیفیت بالا تنها از کلینیک آنسه کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید : بهترین کلینیک لاغری در کرج کجاست؟

مشاوره رایگان کلینیک آنسه

یکی از خدمات زیبایی که همواره در میان خانم ها بسیار محبوب و پرطرفدار است تزریق ژل لب می باشد. قیمت تزریق ژل لب در کرج به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اگر شما هم قصد تزریق ژل لب قیمت مناسب در کرج را دارید، بهتر است عوامل گفته شده را در نظر بگیرید و سپس با انتخاب یک پزشک متخصص و سرشناس تزریق ژل را انجام دهید.

اگر شما هم به دنبال تزریق ژل لب و افزایش زیبایی و جذابیت در چهره خود هستید، بی شک مراجعه به کلینیک آنسه با برخورداری از پزشکان با تجربه و دارای مهارت خاص در تزریق ژل لب میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. در کلینیک آنسه برای تزریق ژل لب از ژل های مرغوب از برندهای صاحب نام استفاده میشود، چرا که کیفیت بالای کار ارائه شده از اهداف مهم کلینیک آنسه است.

شما میتوانید جهت تزریق ژل لب قیمت مناسب قبل از اقدام به تزریق جهت استعلام هزینه، با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره های رایگان و دریافت هزینه ها تصمیم خود را برای تزریق ژل لب در کرج بگیرید.

بیشتر بخوانید : چگونه تاتو را پاک کنیم؟

پانوشت : قیمت تزریق ژل لب در کرج، تزریق ژل لب قیمت مناسب، بهترین کلینیک تزریق ژل لب