امروزه زیبایی و جوانسازی پوست برای همه افراد مهم است و همواره افراد در هر سن و سالی به دنبال جوانی پوست‌شان هستند. از طرفی هم انجام اقدامات جوانسازی پوست و روش‌های زیبایی باعث افزایش اعتماد به نفس افراد و شادابی می‌شود. در همین راستا یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های زیبایی تزریق فیلرهای جوانساز است مانند فیلر پرفکتا. تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه در کرج از آن تقاضاهای زیبایی است که افراد زیادی برای انجام آن به دنبال مرکزی معتبر هستند.

تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه در کرج

همانطور که گفتیم از روش‌های آسان برای جوانسازی پوست، تزریق فیلرهای جوانساز هستند. کسانی که قصد انجام این کار را دارند می‌توانند با مراجعه به مرکز پوست، مو و زیبایی آنسه تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه در کرج را توسط پزشک متخصص تجربه کنند.

چون تزریق ژل در مرکز آنسه به واسطه پزشک انجام می‌شود هیچ گونه عارضه‌ی خطرناکی برای شما به همراه نخواهد داشت. از دیگر دلایلی که خطر را از شما دور می‌کند این است که، تزریق در محیطی استرلیزه و کاملاً بهداشتی صورت می‌گیرد.

آشنایی با ژل پرفکتا اصل فرانسه

ژل پرفکتا از فیلرهای محبوب کشور فرانسه است که اثرگذاری مطلوبی در زمینه آبرسانی پوست و جوانسازی پوست دارد. ژل‌ برند پرفکتا بر پایه هیالورونیک اسید و با پیوند عرضی و غلظت ۲۰ میلی گرم تولید می‌شود. این ژل خاصیت بافری دارد که باعث شده است با بدن انسان بسیار سازگار باشد. ژل پرفکتا ذرات میکروژل دارد که با هیالورونیک اسید ترکیب می‌شوند و برای رفع چین و چروک‌ها بکار می‌روند.

نکته‌ای که برای کسانی که قصد تزریق ژل پرفکتا را دارند قابل توجه است این است که، باید مرکز معتبری را انتخاب کنند تا تزریق در محیطی امن و کنترل شده صورت بگیرد. تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه در کرج در مرکز زیبایی آنسه کاملاً کنترل شده صورت خواهد گرفت که برای شما نتایج مطلوب ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: بهترین دکتر تزریق فیلر پرفکتا در کرج کیست؟

انواع ژل پرفکتا

ژل‌های پرفکتا براساس ذرات موجود و کاربردهایشان به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. هر کدام از این ژل‌ها امن و دارای تاییدیه FDA می‌باشند.

ژل Perfectha FineLines

ژل پرفکتا فاین لاینس برای رفع خط‌های ریز و چین و چروک‌های سطحی بکار می‌رود. این ژل تنها به لایه‌های سطحی پوست یعنی درم وارد می‌شود و می‌تواند خطوط پنجه کلاغی را برطرف کند. همچنین این ژل سبب بهبود رنگ پوست و لطافت آن نیز می‌شود‌.

بیشتر بخوانید: مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

ژل Perfectha Derm

این ژل بیشتر برای اصلاح خطوط کانتورینگ صورت و حجم دهی به لب و گونه بکار می‌رود و همچنین چین و چروک‌های عمیق و متوسط را می‌تواند رفع کند مثل خط خنده یا خطوط اطراف چشم و خط اخم. این ژل به قسمت میانی پوست تزریق می‌شود و می‌تواند لب‌ها را حجیم کند و با توجه به شرایط فردی تا یک سال هم ماندگار است.

بیشتر بخوانید: ژل لب روسی چیست؟ 

ژل Perfectha Deep

مدل دیپ فیلر پرفکتا برای رفع چین و چروک‌های عمیق و زیاد و فرمدهی و حجم دهی به لب و گونه بکار می‌رود. این فیلر را می‌توان به عمیق‌ترین بخش‌های پوست تزریق کرد و می‌تواند تمامی چین و چروک‌‌های اطراف بینی و دهن را به راحتی رفع کند.

ژل Perfectha Sub Skin

مدل ساب اسکین از دیگر مدل‌های ژل پرفکتا است که با کمک سوزن‌های ریز به پوست وارد می‌شود و برای جوانسازی دست، رفع فرورفتگی‌های شدید پوست و زخم‌های عمیق بکار می‌رود. همچنین از این ژل برای حجم دادن به گونه، فک و چانه استفاده می‌شود و بین ۱۲ تا ۱۸ ماه ماندگار است.

ژل Perfectha Complement

ژل Perfectha Complement مناسب برای ناحیه زیر چشم است و به راحتی تزریق می‌شود. این مکمل را به لایه سطحی پوست تزریق می‌کنند و برای رفع چین و چروک‌های صورت و لایه برداری هم موثر است که بین ۴ تا ۶ ماه ماندگاری دارد.

بیشتر بخوانید: کلینیک تخصصی پوست و زیبایی برای تزریق فیلر در کرج

ژل پرفکتا چه کاربردهایی دارند؟

 • رفع چین و چروک‌های صورت
 • لیفت ابرو و شقیقه
 • حجم دهی به لب و گونه
 • زاویه سازی فک و چانه
 • اصلاح فرم بینی
 • رفع چین و چروک‌های دست
 • جوانسازی پوست

موارد منع تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه

 • در صورت داشتن عفونت فعال در ناحیه تزریق
 • در صورت حساسیت داشتن به مواد لیدوکائین،  فیلرها یا سایر داروهای بی حسی
 • سابقه نکروز پوستی با سایر مواد تزریقی
 • مادران باردار و شیرده
 • افراد مبتلا به دیابت کنترل نشده

تزریق ژل پرفکتا (Perfectha) اصل فرانسه در کرج/ هزینه تزریق ژل پرفکتا (Perfectha) کرج

هزینه تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه

هزینه‌های تزریق ژل با توجه به بررسی هزینه‌های ناشی از کلینیک، دستمزد پزشک و… تعیین می‌شود. دیگر عواملی که میزان هزینه‌ها را مشخص می‌کند عواملی مثل ناحیه تزریق، میزان ژل مصرفی می‌باشند.

بسیاری از مصرف کنندگان بر این باورند که ژل پرفکتا یک ژل مقرون بصرفه است. مراقب باشید تا به علت هزینه‌های بسیار پایین تزریق‌تان را در مراکز نامعتبر انجام ندهید. اگر به دنبال تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه در کرج با قیمت مقرون بصرفه هستید، کلینیک زیبایی آنسه انتخاب خوبی برای‌تان است که می‌توانید با تماس گرفتن با شماره‌ها از قیمت‌ها مطلع شوید.

بیشتر بخوانید: بهترین بوتاکس در کرج را کجا تزریق کنیم؟

مزایای تزریق فیلر پرفکتا

 • این درمان دوره نقاهت و ریکاوری بسیار کوتاه دارد.
 • فیلری ایمن است که نسبت به سایر روش‌های درمانی عارضه کمتری دارد.
 • تزریق ژل پرفکتا معمولاً آلرژی یا حساسیت ایجاد نمی‌کند.
 • روش درمانی سریعی است.
 • غیر تهاجمی می‌باشد.
 • می‌تواند به میزان بالا حجم دهی یا لیفت کند.
 • ماندگاری طولانی دارد که آن هم به علت وجود پیوند کوالانسی فراوان میان ذرات میکروژل و محلول پلیمری هیالورونیک اسید می‌باشد.
 • سبب آبرسانی پوست می‌شود.

ماندگاری ژل پرفکتا اصل فرانسه

پرفکتا از ژل‌های نسبتاً ماندگار در بازار است و اثرات طولانی مدتی را برای فرد ایجاد می‌کند. دوره تمدید و تجزیه ژل پرفکتا طولانی است و فرد مجبور نیست که تمدید را مدام انجام دهد. تحقیقاتی که بر روی این ژل انجام شده است نشان می‌دهد تزریق به نواحی گونه، پیشانی و چانه یک سال و نیم ماندگار است و تزریق‌های نواحی لب که پر تحرک هستند مثل لب بین ۶ تا ۹ ماه ماندگارند.

بیشتر بخوانید: تزریق فیلر لب به روش روسی در کرج

آیا تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه عوارض ایجاد می‌کند؟

این که این ژل یک ژل امن و بدون عارضه جانبی است قابل انکار نیست، اما اگر به توصیه‌های قبل و بعد از تزریق توجهی نشود، ممکن است عارضه‌هایی مثل کبودی، تورم، قرمزی پوست، عفونت و یا عدم تقارن ایجاد کند که میزان آن‌ها حتی در این شرایط هم اندک است و پس از گذشت ۳ روز از تزریق روبه بهبودی می‌روند.

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در کرج

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه در کنار خدمات زیبایی بی‌نقصی که ارائه می‌دهد، یک جلسه مشاوره رایگان هم به مراجعینش می‌دهد که آن‌ها بتوانند در طی این جلسه سوالات‌شان را از پزشک بپرسند و یا پزشک در صورت نیاز به معاینه، معاینه را انجام دهد. تمامی خدمات مرکز زیبایی آنسه شامل جلسه مشاوره رایگان می‌شوند.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین مرکز برای تزریق ژل پرفکتا در کرج کجا است؟

تزریق ژل در مرکز آنسه به واسطه پزشک انجام می‌شود هیچ گونه عارضه‌ی خطرناکی برای شما به همراه نخواهد داشت. از دیگر دلایلی که خطر را از شما دور می‌کند این است که، تزریق در محیطی استرلیزه و کاملاً بهداشتی صورت می‌گیرد.

هزینه تزریق ژل پرفکتا چقدر است؟

هزینه‌های تزریق ژل با توجه به بررسی هزینه‌های ناشی از کلینیک، دستمزد پزشک و... تعیین می‌شود. دیگر عواملی که میزان هزینه‌ها را مشخص می‌کند عواملی مثل ناحیه تزریق، میزان ژل مصرفی می‌باشند.

ماندگاری ژل پرفکتا چقدر است؟

پرفکتا از ژل‌های نسبتاً ماندگار در بازار است و اثرات طولانی مدتی را برای فرد ایجاد می‌کند. دوره تمدید و تجزیه ژل پرفکتا طولانی است و فرد مجبور نیست که تمدید را مدام انجام دهد. تحقیقاتی که بر روی این ژل انجام شده است نشان می‌دهد که بین ۶ تا ۱۲ ماه این ژل ماندگاری دارد.

پانوشت: تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه در کرج، هزینه تزریق ژل پرفکتا اصل فرانسه در کرج، مزایای تزریق ژل پرفکتا اصل، ماندگاری تزریق ژل پرفکتا، انواع ژل پرفکتا