خال صورت یکی از شایع‌ترین و زیباترین ضایعه‌های پوستی به حساب می‌رود. خال در اصل یک نوع تومور پوستی می‌باشد که توسط کنار هم قرار گرفتن سلول‌هایی به نام ملانوییت تشکیل می‌شود. اما گاهی پیش می‌آید که تعداد خال در سطح پوست زیاد می‌شود و یا فرد به هنگام دیدن خالی که بر روی پوستش ایجاد شده است، حس ناخوشایندی می‌گیرد. از همین رو به فکر برداشتن آن‌ها می‌افتد. شاید شما هم دنبال مرکزی برای برداشتن خال صورت در عظیمیه کرج باشید، پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

عظیمیه کرج

عظیمیه کرج به علت موقعیت جغرافیایی، نماهای جدید و لوکس، فضاهای سبز بسیار، آب و هوای مطبوع و… از جمله محله‌های گران شهر کرج می‌باشد. محله عظیمیه به علت آن که نزدیک به رودخانه کرج و جاده چالوس است، از قدیم تا به امروز مورد توجه افراد زیادی برای سکونت قرار گرفته است.

برداشتن خال صورت در عظیمیه کرج

افراد همواره به دنبال زیباتر دیده شدن هستند، به همین علت هم گاهاً افراد به دنبال مراکزی برای حذف خال‌های صورت‌شان می‌گردند. نکته‌ای که برای انجام روش‌های زیبایی وجود دارد این است که، باید توجه کنید مرکز منتخب دارای تمامی استانداردهای لازم باشد. حال اگر بخواهیم برای برداشتن خال صورت در عظیمیه کرج مرکزی استاندارد را به شما معرفی کنیم، کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه انتخاب ما ست. کلینیک زیبایی آنسه عملکرد بسیار خوبی دارد و با هدف تسهیل و آرامش کاربران فعالیت می کند. تمام اقدامات زیبایی این کلینیک تحت نظارت وزارت بهداشت صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: کرایوتراپی زگیل تناسلی در کرج

مزایای برداشتن خال صورت در کلینیک زیبایی آنسه

 • درمان شما در محیطی کاملاً امن و آرام انجام می‌شود.
 • درمان تحت نظارت یا توسط پزشک متخصص انجام می‌شود.
 • تجهیزاتی به روز و جدید در درمان به کار برده می‌شود.
 • تمام متدهای درمانی و زیبایی طبق متد روز دنیا هستند.
 • قیمت‌های این مرکز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

روش‌های برداشتن خال صورت

روش‌های متفاوتی برای حذف خال از روی صورت وجود دارد که هر کدام مناسب برای نوعی از خال است.

روش جراحی

روش جراحی از متداول‌ترین روش‌های حذف خال صورت است. از روش جراحی برای حذف خال بدن نیز استفاده می‌شود. راه جراحی خود در سه مدل انجام می‌شود؛

 • روش خارج سازی تراشه‌ای: پزشک در این روش موضع را بی‌حس می‌کند و سطح پوست خال را با چاقو جراحی برش می‌دهد و آن را با سطح پوست‌های مجاور یک دست می‌کند.
 • روش بیوپسی پانچ: روش بیوپسی پانچ برای حذف خال‌های کوچک مناسب است. یک دستگاه مخصوص خال را از پوست جدا می‌کند و بخشی از پوست را پانچ می‌کند.
 • روش جراحی برشی: خال‌های صاف یا بدخیم توسط پزشک به طور کامل برش داده می‌شوند و سپس محل زخم بخیه زده می‌شود.

برداشتن خال صورت در عظیمیه کرج

روش کرایو

کرایو از دیگر روش‌های حذف خال است. در این روش گاز اکسید نیتروژن با کمک دستگاه‌هایی مخصوص به پوست زده می‌شود و خون رسانی به سلول‌های خال را قطع می‌کند. سرمای گاز نیتروژن عملیات خون رسانی را متوقف می‌کند. روش کرایو نیز هم برای خال صورت و هم برای خال بدن قابل استفاده است.

روش لیزر

برداشتن خال صورت با لیزر از روش‌های مرسوم و همگانی است. افراد زیادی از این روش استقبال می‌کنند. چرا که امکان آسیب به بافت‌های عمقی وجود ندارد. خال‌های سطحی و خال‌های ریشه‌دار فقط با لیزر از بین می‌روند.

انواع لیزر برای برداشتن خال

لیزر CO2

اشعات لیزر CO2 هنگام برخورد با ریشه خال‌، آن‌ها را حذف می‌کند. این لیزر همانند جراحی است و هیچ گونه بخیه‌ای نیاز ندارد. لیزر CO2 قابلیت حذف خال‌های عمیق، برجسته و مویی را هم دارد، بدون آن که پس از حذف آن‌ها اسکار ایجاد شود.

لیزر روی

اشعات لیزر روی برای ضایعات رنگی به کار می‌رود به گونه‌ای که با چندین بار لیزر خال، رنگ دانه‌ها حذف می‌شوند. نام دیگر لیزر روی Nd:YAG است و در صورت درمان با لیزر روی اگر از تماس مستقیم پوست با آفتاب خودداری کنید و جلسات لیزرتان را نیز تمدید کنید، قطعاً برای شما درمان موثر و غیر قابل بازگشتی خواهد بود.

هزینه برداشتن خال صورت چقدر است؟

برای مشخص شدن میزان هزینه‌های برداشتن خال صورت، در ابتدا باید توسط پزشک معاینه شوید. پزشک با توجه به نوع خال، اندازه و درمان مد نظر هزینه‌ها را مشخص می‌کند. پس تا قبل از معاینه حضوری توسط پزشک نمی‌توان مقداری را مشخص کرد.

بعد از برداشتن خال صورت چه پمادی باید استفاده کرد؟

اگر درمان شما با لیزر صورت بگیرد بهتر است تا از پمادهای ترمیم کننده‌، کلاژن ساز، آبرسان و ضد لک استفاده کنید. پزشکان متخصص کلینیک زیبایی آنسه در انتهای درمان بهترین داروها را در صورت لازم برای‌تان تجویز خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز برداشتن زگیل با لیزر در کرج کجا است؟

آیا برداشتن خال صورت خطرناک است؟

اگر قصد برداشتن خال صورت را دارید بهتر است اول با یک پزشک پوست مشورت کنید. اما در حالت کلی خال‌هایی که دارای ویژگی‌های زیر باشند را می‌توان بدون نگرانی حذف کرد؛

 1. خال‌هایی که در بخش‌های در حال تحریک ایجاد می‌شوند، مانند خال صورت که مدام در حال اصلاح شدن است.
 2. خال‌هایی که مو روی آن‌ها مشاهده می‌شود.
 3. خال‌هایی که در محل‌های متعدد و به میزان زیاد ایجاد می‌شوند و قابل پیشگیری نیستند.
 4. خال‌هایی که در طول مدت‌های طولانی به یک شکل هستند و تغییر حالت نمی‌دهند.
 5. خال‌هایی که دائماً یک رنگ هستند.
 6. خال‌هایی معمولی با ابعادی کمتر از ۶ میلی متر.

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

برداشتن خال صورت یگ روش درمانی-زیبایی مهم است و حتماً باید قبل از اقدام به آن توسط یک پزشک متخصص مشاوره بگیرید. کلینیک زیبایی آنسه برای کسانی که قصد انجام این روش را دارند یک جلسه مشاوره رایگان در نظر گرفته است تا در این جلسه پوست و خال را پزشک معاینه کند. پس از معاینه امکان انجام درمان، خطرات یا عوارض جانبی، نوع درمان، هزینه‌ها و… به شما دقیقاً گفته خواهد شد.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین کلینیک برداشتن خال صورت در عظیمیه کرج کجا است؟

کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه یکی از بهترین مراکز زیبایی در کرج محسوب می‌شود. این مرکز با توجه به پزشکان متخصص و روش‌ها یا متدهای بروزی که انجام می‌دهد توانسته است از جمله بهترین‌ها باشد‌.

هزینه برداشتن خال صورت در کلینیک زیبایی آنسه چقدر است؟

تا قبل از معاینه شدن توسط پزشک نمی‌شود هزینه‌ی دقیقی مشخص کرد. پزشک باید ابتدا خال را معاینه کند، نوع درمان را مشخص کند. سپس هزینه معلوم شود.

آیا برداشتن خال صورت خطرناک است؟

برداشتن خال باید طی شرایط خاصی باشد. برای مثال خال باید شامل چندین ویژگی باشد تا بتوان آن را در دسته تومورهای خوش خیم قرار داد. برای فهمیدن این موضوع اصلا جای نگرانی نیست چرا که پزشکان کلینیک زیبایی آنسه در این حوزه متخصص هستند و اطلاعات دقیقی به شما خواهند داد.

پانوشت: برداشتن خال صورت در عظیمیه کرج، هزینه برداشتن خال صورت، بهترین کلینیک برداشتن خال صورت در کرج، انواع روش برداشتن خال، انواع لیزر برداشتن خال