زگیل‌ها عارضه‌های پوستی هستند که به علت مبتلا شدن به ویروس  پاپیلوم در سطح پوست پدیدار می‌شود. آن‌ها اغلب به شکل ناهنجاری های برجسته و خشن پوستی می‌باشند که هم می‌توانند تیره‌تر از پوست باشند و هم هم رنگ پوست. زگیل رر هر نقطه از بدن امکان دارد به وجود بیاید، منتهی بستگی به محل ابتلا به ویروس دارد‌. روش‌های درمانی مختلفی برای حذف زگیل وجود دارد مانند جراحی، لیزر، کرایو و… که در میان آن‌ها لیزر طرفداران بیشتری دارد. اگر برای برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج به دنبال مرکزی معتبر هستید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

عظیمیه کرج

عظیمیه کرج یکی از محله‌های بزرگ در کرج می‌باشد، که افراد زیادی تقاضای سکونت در آن را دارند. تراکم جمعیت در حال حاضر در این محله حدود ۱۱۵ هزار نفر می‌باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز لیزر موهای زائد مردان در کرج

برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج

لیزر درمانی از روش‌های رایج و پر طرفدار حذف زگیل‌های ایجاد شده در سطح بدن است. کلینیک‌های زیبایی هستند که این روش را انجام می‌دهند. حال اگر بخواهیم برای برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج مرکزی خوب را معرفی کنیم، کلینیک زیبایی آنسه را معرفی می‌کنیم. مهم است که مرکزی که درمان در آن انجام می‌شود تمیز باشد، درمان موثر و نتیجه دهنده‌ را برای شما انتخاب کند، درمان ها تحت نظر پزشک انجام شوند، دستگاه‌های جدیدی استفاده کند و مواردی دیگر که کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه شامل همه‌ی این موارد می‌شود. شما در کلینیک زیبایی آنسه در کرج بهترین و موثرترین نوع درمان زگیل را انجام می‌‌دهید.

علت ایجاد زگیل

زگیل‌ها توسط ویروس ایجاد می‌شوند. این ویروس با نام پاپیلوم انسانی یا HPV شناخته می‌شود که مسری نیز هست. هنگام لمس فردناقل با فرد سالم این ویروس به راحتی انتشار پیدا می‌کند. پس بهتر سعی کنید از دست زدن به زگیل افراد خودداری کنید. این ویروس با ورود به بخش‌های شکسته پوست یا بریده پوست به بدن وارد می‌شوند و عملکردشان را آغاز می‌کنند.

انواع زگیل

 • زگیل دست از رایج‌ترین نوع زگیل‌ها است.
 • زگیل صورت که برجستگی‌هایی نسبتاً صاف می‌باشند و اغلب بر روی پیشانی و پوست صورت شکل می‌گیرند.
 • در کف پا زگیل‌هایی ظاهر می‌شوند و شبیه به پینه هستند‌. زگیل پا معمولاً با درد همراه است و به شکل یک خوشه رشد می‌کند.
 • اندام تناسلی نیز دچار زگیل می‌شود. زگیل‌های این ناحیه بر اثر رابطه جنسی ایجاد می‌شود.
 • کوچک‌ترین زگیل‌ها معمولاً در اطراف یا زیر ناخن ها به وجود می‌آیند و به آن‌ها زگیل دور زبانی یا زیر زبانی نیز گفته می‌شود.

برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج

راه‌های سرایت زگیل چیست؟

 • تماس مستقیم زگیل با پوست
 • تماس با وسایل آلوده به ویروس زگیل مثل حوله، دستگیره در و…
 • رابطه‌ی جنسی با فرد آلوده به زگیل
 • جویدن ناخن و برداشتن کوتیکول‌ها
 • اصلاح کردن

اگر زگیل را درمان نکنیم، با چه عوارضی رو‌به‌رو می‌شویم؟

زگیل‌ها معمولاً عوارض زیادی را برای افراد ایجاد نمی‌کنند اما گاهی اوقات هم بعضی از آنان مشکلاتی را به همراه خواهند آورد. مانند سرطان که زگیل آن در اثر رابطه‌ی جنسی منتقل می‌شود، سلب زیبایی که زگیل‌ها به صورت عارضه‌های پوستی روی صورت و بدن بروز می‌کنند یا عفونت که زگیل‌ها نفوذ به زخم‌ها ایجاد می‌شوند. همچنین می‌توان اشاره کرد که بسیاری از زگیل‌ها عاری از درد می‌باشند ولی بعضی از آن‌ها نیز دردآور خواهند بود.

انواع لیزر برای درمان زگیل

قبل از این که درمان با لیزر را انجام دهید بهتر است توسط یک پزشک پوست معاینه شوید. معاینه‌ی پوست در کلینیک زیبایی آنسه طی یک جلسه رایگان صورت می‌گیرد. پزشک این کلینیک پس از معاینه، بهترین نوع درمان را به شما پیشنهاد می‌کنند. برای درمان زگیل با لیزر در کلینیک آنسه، انواعی از اشعه‌های لیزر وجود دارد؛

 1. لیزر با دی اکسید کربن یا Co2: لیزر با دی اکسید کربن برای حذف زگیل‌های دور ناخن استفاده می‌شود و معمولاً عارضه‌ای ندارد‌‌‌. عدم انجام صحیح لیزر با Co2 می‌تواند موجب درد و خون ریزی شود.
 2. لیزر گارنت ایتریم آلومینیوم یا YAG: لیزر YAG برای ناحیه‌های حساس و کوچک بکار می‌رود که قاعدتاً باید کم عارضه باشد، مگر این که به دست فرد غیر متخصص انجام شود. لیزر YAG اصلاً برای حذف زگیل‌های صورت مناسب نیست.
 3. لیزر رنگینه‌ای پالسی یا PDL: لیزر پالسی مناسب برای حذف زگیل‌های صورت است و هیچ گونه زخمی ایجاد نمی‌کند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای برداشت زگیل با لیزر هستند؟

 • کسانی که چندین زگیل در سطح بدن‌شان دارند.
 • کسانی که زگیل‌هایشان دردآور است و یا خون ریزی می‌کند.
 • افرادی که زگیل‌هایشان به راحتی تحریک می‌شوند.
 • آن دسته از افرادی که زگیل در سطح بدن‌شان در حال پخش شدن است.

نحوه انجام لیزر درمانی

لیزر درمانی برای زگیل نوعی درمان سرپایی محسوب می‌شود و مدت زمانی که این درمان به طول می‌انجامد معمولاً بسته به پراکندگی زگیل‌ها دارد. در ابتدای امر پزشک پس از معاینه پوست، موضع را بی‌ حس می‌کند تا دردی متوجه نشوید. سپس زگیل را با اشعه لیزر می‌سوزاند. در انتها نیز محل لیزر شده را باند می‌پیچند. اگر لیزر در یک جلسه کاملاً از بین برود که درمان تمام می‌شود اگر نه نیاز است تا جلسات بیشتری لیزر را انجام دهید.

مزایای درمان زگیل با لیزر

 • رفع زگیل از پوست سبب نرم شدن پوست می‌شود.
 • درد و خون ریزی ناشی از زگیل از بین می‌رود.
 • درمانی موثر و برگشت ناپذیر است.
 • امکان پراکنده شدن زگیل‌ها دیگر وجود ندارد.
 • از ایجاد دوباره زگیل‌ها جلوگیری می‌شود.
 • هزینه‌های لیزر درمانی نسبت به روش‌های دیگر مناسب‌تر است.
 • انتقال آن به افراد دیگر امکان پذیر نیست.
 • ایجاد پوستی صاف و یک دست.
 • درمانی سرپایی است و نیاز به طی دوران نقاهت ندارد.
 • درمانی کم عارضه است.

بیشتر بخوانید: برای تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج به کجا مراجعه کنیم؟

چگونه برای برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج اقدام ‌کنیم؟

همانطور که در ابتدا به شما معرفی کردیم، کلینیک زیبایی آنسه بهترین مرکز برای برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج است. شما تنها لازم است تا با این کلینیک تماس بگیرید و وقت خودتان را تعیین کنید.

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

درمان موثر زمانی صورت می‌گیرد که پوست و ضایعه پوستی قبل از درمان معاینه شود. کلینیک زیبایی آنسه پزشکانی متخصص دارد که در یک جلسه رایگان، درباره نوع درمان، دوره نقاهت، مراقبت‌ها و… مشاوره می‌دهند. آن‌ها سعی بر این دارند که درمان شما بهترین و موثرترین نوع درمان باشد.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

زگیل‌ها در چه نقاطی از بدن ایجاد می‌شوند؟

زگیل‌ها در هر نقطه از بدن مانند دست، پا، اطراف ناخن، اندام تناسلی به وجود می‌آیند.‌هر ناحیه که با ویروس پاپیلوم ارتباط تماسی پیدا کند مبتلا می‌شود.

بهترین مرکز برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج کجا است؟

کلینیک پوست، مو و زیبایی آنسه به عنوان بهترین مرکز درمان لیزر در کرج شناخته می‌شود. این کلینیک دارای پزشکانی حاذق و دستگاه‌هایی جدید است.

برای اقدام به درمان در کلینیک زیبایی آنسه چه کاری باید انجام دهیم؟

تنها لازم است تا با تلفن‌های کلینیک تماس بگیرید و وقت‌تان را تعیین کنید. باقی کار را به پزشکان کلینیک زیبایی آنسه بسپارید.

پانوشت: برداشت زگیل با لیزر در عظیمیه کرج، بهترین مرکز لیزر زگیل در کرج، انواع لیزر زگیل، مزایای برداشت زگیل، نحوه انجام لیزر درمانی