تعریق بیش از حد زیر بغل یکی از مشکلات ناخوشایندی ست که افراد زیادی با آن روبه‌رو می‌شوند. این اتفاق مشکلات بدتری مانند بوی نامطبوع، خیلی لباس و… را ایجاد می‌کنند. تعریق بیش از حد علل متفاوتی دارد مانند؛ وراثت، مصرف داروهایی خاص، رژیم غذایی نامناسب. برای جلوگیری از این مشکلات راهکارهای مثل استفاده از مام یا استحمام مکرر کارساز است اما تنها برای مدتی کوتاه. ولی خبر خوش آنجاست که دانشمندان توانسته‌اند درمانی برای این مشکل شما پیدا کنند. تزریق بوتاکس زیر بغل راهکار رفع تعریق شدیدتان است. تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا هم درباره‌ی نحوه‌ی عملکرد این درمان توضیح دهیم و هم مرکزی برای تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج به شما معرفی کنیم.

تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج

کلینیک زیبایی آنسه یکی از برترین مراکز تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج است که تمام خدمات آن تحت نظر پزشکان متخصص پوست انجام می‌شود. در این مرکز تمام معاینات لازم قبل از تزریق صورت می‌گیرد و سپس پزشک با استفاده از برندهای معتبر و استاندارد تزریق بوتاکس را انجام می‌دهد. یعنی تمام مراحل اصولی صورت می‌گیرد تا فرد دچار عارضه‌ای نشود.

چگونه این روش می‌تواند به درمان عرق کردن شدید کمک کند؟

در بوتاکس سمی به نام بوتولینوم وجود دارد، که قادر است تا سیستم عصبی ناحیه تزریق شده را مختل کند. زمانی که سیستم عصبی از کار بیافتد، انتقال دهنده‌ها دیگر قادر نیستند تا پیام‌های عصبی را به مغز منتقل کنند پس دیگر غدد دستور ترشح عرق را ندارند.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز لیزر موهای زائد آقایان در کرج

تفاوت این روش با روش جراحی چیست؟

در روش جراحی برای کاهش تعریق زیر بغل پزشک پس از بی‌هوشی بیمار، یک دوربین توراکوسکوپ را از طریق برش‌های کوچکی در سمت زیر بغل و زیر دنده‌ها به بدن وارد می‌کند. این دوربین باعث می‌شود تا پزشک داخل بدن را به وضوح ببیند، سپس عصب‌های مربوط به غدد تعریق را ببرد. ولی در تزریق بوتاکس هیچ یک از این اقدامات صورت نمی‌گیرد، و تنها با سم بوتولینوم اتصالات عصبی قطع می‌شود تا غدد تعریقی فعالیت نداشته باشند‌.

مراحل تزریق بوتاکس زیر بغل

 1. ابتدا پزشک پوست را معاینه می‌کند.
 2. نواحی که به تزریق نیاز دارند را علامت گذاری می‌کند.
 3. موضع را کاملاً بی‌حس می‌کند.
 4. مواد بوتاکس را با سوزن‌های بسیار ریز وارد بافت بدن زیر بغل می کند.

تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج

مراقبت‌های قبل از تزریق بوتاکس زیر بغل

 • در صورتی که داروی خاصی مصرف می‌کنید یا بیماری خاصی دارید حتماً با پزشک درجریان بگذارید.
 • از ۴ روز قبل از تزریق ناحیه را اصلاح نکنید.
 • داروهایی که عمل رقیق کردن خون را انجام می‌دهند مصرف نکنید.
 • مصرف الکل و دخانیات را به صفر برسانید.

مراقبت‌های بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل

 • از حمام آب گرم و رفتن به سونا خودداری کنید.
 • فعالیت‌های سنگین و ورزش شدید انجام ندهید.
 • تا ۲۴ ساعت بعد ناحیه را اصلاح نکنید.
 • مصرف ویتامین E را قطع کنید.
 • ناحیه تزریق شده را ماساژ ندهید.
 • تا یک هفته پس از تزریق از درمان‌های زیبایی الکتریکی  مانند میکرودرم ابریژن، الکترولیز، لیزر و… خودداری کنید.

هزینه‌ی تزریق بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

هزینه‌ی این درمان بستگی به فاکتورهایی مانند برند بوتاکس، ناحیه تزریق، دستمزد پزشک دارد. نمی‌توان به طور دقیق قیمتی را مشخص کرد و حتماً برای دانستن آن باید با پزشک متخصص پوست مشورت نمایید.

آیا این تزریق درمانی عوارض جانبی به همراه دارد؟

تزریق بوتاکس زیر بغل معمولاً عارضه‌ای به همراه نخواهد داشت مگر در مواردی که یا فرد به مواد بوتاکس حساسیت نشان دهد و یا توسط افراد غیر متخصص این کار انجام شود. این عارضه‌ها به صورت کهیر، سرگیجه، غیر ارادی شدن ادرار، خشکی دهان، سردرد، خستگی و درد در نواحی تزریق شده بروز می‌کند.

مزایای درمان تعریق با بوتاکس

 • اثری طولانی مدت و ماندگار دارد.
 • روشی غیر تهاجمی و تقریباً بدون عارضه است.
 • هنگام درمان درد آنچنانی حس نمی‌شود.
 • بدون دوره نقاهت است.
 • هزینه‌ی مقرون به صرفه دارد‌.
 • در مدت زمان کوتاهی درمان خودش را نشان می‌دهد.

استحام پس از تزریق بوتاکس به چه صورت است؟

سعی کنید حدالامکان از استحمام کردن خودداری کنید. زیرا زمانی که پوست با آب گرم برخورد می‌کند، گرما باعث می‌شود تا ترکیبات در زیر پوست برآمدگی ایجاد کنند و پوست دچار کبودی می‌شود. در صورت نیاز به حمام سعی کنید تا از آب خنک و معمولی استفاده نمایید.

بوتاکس زیر بغل بعد از چه مدت تاثیر گذاری دارد؟

معمولاً بوتاکس بین ۴ روز و ۲ هفته اثراتش نمایان می‌شود. یعنی دیرترین زمانی که شما اثرات بوتاکس را مشاهده می‌کنید، ۲ هفته خواهد بود. تاثیرات آن ممکن است پس از مدتی از بین برود، اگر مایل هستید تا اثری دائمی داشته باشد، لازم است که هر ۶ ماه یک بار آن را تمدید کنید.

بیشتر بخوانید: 8 حقیقت در مورد تزریق بوتاکس که نمیدانستید

برجستگی‌های پس از تزریق بوتاکس زیر بغل

پس از تزریق بوتاکس به پوست‌تان در این ناحیه ممکن است دچار برجستگی‌هایی شوید که اصلا جای نگرانی نخواهد داشت. این برجستگی‌ها پس از دو روز به طور خودبه‌خودی از بین می‌روند.

میزان درد تزریق بوتاکس زیر بغل

در تزریق بوتاکس پزشک از سوزن‌هایی بسیار ظریف و نازک استفاده می‌کند و همچنین قبل از شروع درمان از بی‌حسی‌های موضعی استفاده می‌کند، به همین دلیل مراجع کننده درد چندانی حس نمی‌کند. مگر در صورتی که آستانه تحمل درد پایین باشد.

تاثیر تزریق بوتاکس زیر بغل بر بوی نامطبوع

بوی نامطبوعی که از زیر بغل حس می‌شود، به علت تعریق بیش از حد می‌باشد. زمانی که بوتاکس رساندن پیام به غدد را قطع می‌نماید، دیگر آن‌ها توانایی تولید عرق را نخواهد داشت و بنابراین از بوی نامطبوع بدن‌تان نیز راحت خواهید شد. اما نکته این جا ست که، این قطع تعریق موقتی ست و برای دائمی شدن نیاز به تمدید مکرر دارد. از همین رو نیاز دارید که مرکزی خوب برای تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج پیدا کنید که تمامی استانداردهای بهداشتی را رعایت کرده باشد.

میزان تزریق بوتاکس زیر بغل

نمی‌توان گفت که به طور مثال برای این درمان ۵ واحد بوتاکس نیاز است زیرا، میزان تزریق در هر فردی متفاوت است و با توجه به مقدار تعریق و بافت‌هایش متفاوت می‌شود.

تزریق بوتاکس زیر بغل برای آقایان

انجام روش درمانی بوتاکس برای کاهش تعریق، بیشتر به درخواست آقایان انجام می‌شود، زیرا آقایان به دلیل میزان فعالیت بالایی که دارند و نداشتن وقت کافی برای استحمام چند باره در روز و یا نداشتن امکانات بهداشتی مثل مام‌ها در محل کار مایل‌اند تا روشی را بکار گیرند که به طور دائمی و طولانی مدت از مشکل رهایی یابند. تزریق بوتاکس به آن‌ها کمک می‌کند تا حتی با داشتن فعالیت‌های چندین ساعته و ورزش‌های سنگین نیز بدن‌شان بوی نامطبوع نگیرد.

تزریق بوتاکس زیر بغل

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای این درمان می‌باشند؟

 • افرادی که تعریق دو طرفه دارند.
 • در اثر تعریق زیاد فعالیت‌های روزانه‌شان دچار مشکل شده است.
 • شروع تعریق‌های شدیدشان قبل از ۲۵ سالگی باشد.
 • زمان خواب از شدت عرق کردن‌شان کم می‌شود.
 • هنگام فعالیت میزان تعریق به شدت زیاد می‌شود.
 • در دیگر افراد خانواده‌شان و به طور ارثی تعریق شدید وجود داشته باشد.

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

کلینیک زیبایی آنسه از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی پوست و مو در کرج می‌باشد. این مرکز تمامی مجوزهای لازم و استانداردهای بهداشتی را دارد به علاوه پزشکانی متخصص و کادری حرفه‌ای که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌کنند. همچنین کلینیک زیبایی آنسه برای مراجعینی که قصد تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج را دارند، یک جلسه مشاوره رایگان در نظر گرفته است که بتوانند در این زمینه تمام مشورت‌های لازم را از پزشک بگیرند.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین کلینیک تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج کجا است؟

کلینیک زیبایی آنسه در کرج از مراکز معتبر برای تزریق بوتاکس می‌باشد. این کلینیک تمام خدماتش را تحت نظر پزشکانی متخصص و به واسطه کادری مجرب انجام می‌دهد.

آیا با تزریق بوتاکس زیر بغل از بوی نامطبوع کاسته می‌شود؟

بله. بوتاکس باعث می‌شود تا انتقال دهنده‌های عصبی پیام ترشح عرق را به غدد عرقی نرسانند. و از این راه با کاهش تعریق بوی نامطبوع نیز از بین می‌رود.

میزان درد تزریق بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

این درمان درد زیادی ایجاد نمی‌کند. زیرا علاوه بر بی‌حس کردن موضع توسط پزشک تزریق نیز به واسطه سوزن‌های ریز و ظریف انجام می‌شود.

پانوشت: تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج، استحمام پس از تزریق بوتاکس زیر بغل در کرج، میزان بوتاکس برای تزریق، تاثیر بوتاکس زیر بغل روی بوی نامطبوع