لیزر همانطور که معرف حضور‌تان است روشی دائمی برای حذف موهای زائد است. این روش هم برای بانوان و هم آقایان کاربرد دارد تا از شر موهای زائدشان خلاص شوند. اشعه‌ی لیزر به موهای زائد تابانده می‌شود، فولیکول‌ها را که وظیفه‌ی رشد و افزایش موهای زائد را دارند ضعیف و نابود می‌کند. در ابتدا که فن‌آوری لیزر وارد شد و این علم پیشرفت چندانی نکرده بود، تنها نوع خاصی از پوست‌ها، یعنی پوست‌های سفید با موهای مشکی می‌توانستند از لیزر بهره ببرند. اما پس از چندی با پیشرفت علم لیزر و اختراع دستگاه‌های جدید و نوین هر نوع پوست با هر نوع موی زائدی توانست از لیزر با گرفتن نتیجه مثبت استفاده کند. همچنین امروزه لیزر موهای زائد روی پوست تیره امروزه عملی و با نتیجه گیری مثبت انجام می‌شود. ما در این مقاله به شما مرکزی را معرفی می‌کنیم که جزو بهترین‌ کلینیک‌های لیزر موهای زائد در کرج می‌باشد و برای هر نوع رنگ پوست دستگاه دارد. کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج دارای جدیدترین دستگاه‌های لیزز با طیف‌های مختلف است تا حتی افراد با پوست‌های تیره هم بتوانند لیزر انجام دهند.

تاثیر لیزر موهای زائد بر روی پوست و نکاتی که باید بدانید

اگر لیزر موهای زائد توسط کادری مجرب و در مرکزی معتبر و قوی انجام شود می‌تواند اثرات خوبی بر روی پوست بگذارد. مثلاً لیزر می‌تواند تا میزانی به روشن شدن پوست کمک کند، این در حالی ست که نکاتی رعایت شود. اشعه‌ی لیزری که به پوست تابانده می‌شود باید مناسب با نوع موهای زائد(نازک یا ضخیم بودن) و رنگ پوست باشد در غیر این صورت لیزر حتی گاهی می‌تواند پوست را دچار تیرگی و یا سوختگی بکند. از دیگر تاثیرات لیزر روی پوست، نرم و لطیف کردن پوست است زیرا با حذف موهای زائد از ریشه پوست دیگر خشن و زبر نخواهد بود. تاثیر دیگر لیزر روی پوست حذف جوش‌های زیر پوستی و مویی است که بر اثر وجود موهای زائد ایجاد شده‌اند. اگر بطور کلی بخواهیم درباره این موضوع بگوییم باید گفت که، در صورت کاربرد درست از لیزر پوستی نرم، لطیف، روشن و عاری از جوش خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: لیزر موهای زائد آقایان در کرج

تاثیر لیزر موهای زائد بر روی تیرگی پوست و راهکارهای مقابله با آن

یکی از اساسی‌ترین سوالاتی که افراد از متخصصین حوزه لیزر می‌پرسند این است که، آیا لیزر موهای زائد اثری روی روشن کردن دارد؟ بله تا حدودی می‌توان گفت پوست با لیزر موهای زائد روشن خواهد شد و تیرگی‌های ناشی از وجود موهای زائد را از بین می‌برد. حال گاهی مشکل تیرگی پس از انجام لیزر پیش می‌آید، در این صورت چه باید کرد؟ این اتفاق بر اثر نامناسب بودن اشعه‌ی لیزر با پوست شما و یا انجام روش غلط لیزر پیش می‌آید و برای جلوگیری از آن چندین نکته را می‌توانید رعایت کنید؛

  • انتخاب مرکزی معتبر و نام آشنا برای انجام لیزر
  • استفاده از ژل‌های خنک کننده و روشن کننده پس از لیزر
  • استفاده از ژل‌های آبرسان پس از لیزر
  • عدم رفتن به سولار
  • عدم آفتاب گرفتن
  • نوشیدن میزان بالای آب
  • پوشیدن لباس‌های نخی و گشاد پس از لیزر

آیا لیزر موهای زائد برای همه مناسب است؟

خیر، لیزر موهای زائد برای همه مناسب نیست. با توجه به این که علم و فناوری لیزر پیشرفت شگرفی کرده است اما هنوز هم افرادی هستند که برای استفاده از این فناوری نوین ممنوعیت دارند. افراد داری بیماری‌های پوستی، خانم‌های باردار، افراد دارای بیماری‌های خاص و افراد دارای عفونت‌های پوستی نمی‌توانند از این روش برای حذف موهای زائدشان استفاده کنند.

خطرات ناشی از لیزر موهای زائد

همانطور که به شما گفتیم لیزر موهای زائد روش بسیار امن و اثر گذاری برای حذف موهای زائد است. این در بهترین شرایط است، گاهی لیزر می‌تواند سبب بروز مشکلاتی شود که در اثر انتخاب اشتباه کلینیک و انجام روش غلط لیزر می‌باشد. آسیب‌های پوستی مانند سوختگی و التهاب و قرمزی، ضعف بینایی و اختلال در شناخت رنگ‌ها، تشدید بیماری‌های پوستی، ایجاد جوش‌های قرمز، عفونت‌های پوستی و تحریک بیماری‌های قبلی از خطرات مهم لیزر می‌باشد. از این‌رو افراد باید در انتخاب مرکز دقت کافی داشته باشند. به عنوان یک مرکز مناسب و معتبر در شهر کرج انتخاب ما کلینیک زیبایی آنسه است، چرا که با رعایت تمام استانداردهای بهداشتی و داشتن کادری مجرب از بروز هر گونه مشکلی برای شما جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج

دستگاه لیزر مناسب پوست تیره

اگر شما هم جزو افرادی هستید که پوست‌های تیره دارید و قصد دارید تا از فن‌آوری لیزر برای حذف موهای زائدتان استفاده کنید، دستگاه اندیاگ دستگاه پیشرفته و جدیدی است که می‌‌توانید از آن کمک بگیرید. این دستگاه طول موج بیشتری نسبت به دستگاه‌های مناسب پوست روشن دارد و می‌تواند تا از لایه‌های تیره پوست بدون این که آسیب ایجاد کند عبور کند و فولیکول‌های مو را از بین ببرد. نکته‌ی خوبی که این دستگاه دارد این است که اثر بخشی بسیار خوبی هم دارد و می‌تواند بطور کامل موهای زائدتان را از بین ببرد.

لیزر موهای زائد روی پوست تیره

قیمت لیزر موهای زائد در کرج و تفاوت آن با هزینه دیگر روش‌ها

هزینه لیزر نسبت به سایر روش‌های حذف موهای زائد بیشتر است مانند اپلاسیون، وکس و یا استفاده از خمیر‌های موبر.  با این حال با توجه به این که لیزر دائمی می‌باشد و در طولانی مدت اثرش ماندگار است، باز هم به صرفه می‌باشد. اما در کل در مورد قیمت لیزر موهای زائد در کرج باید گفت که قیمت لیزر با توجه به نوع پوست و دستگاهی که استفاده می‌شود و تعداد جلساتی که برای حذف موها لازم دارید، تعیین می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین کلینیک زاویه سازی فک و صورت در کرج کجا می‌باشد؟

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

کلینیک زیبایی آنسه برای همه‌ی افراد، یک جلسه مشاوره رایگان در نظر می گیرد، تا قبل از شروع جلسات لیزر فرد بتواند با پزشک پوست مشورت نماید، هزینه‌ها را مشخص کند و دستگاهی که با توجه به نیاز پوستش است را بشناسد. در این صورت فرد با آگاهی کامل جلسات لیزر را شروع می‌کند و قطعاً به نتایج رضایت بخشی می‌رسد.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد برای پوست‌های تیره در کرج کجا است؟

کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج از بهترین مراکز لیزر است. این کلینیک با داشتن دستگاه‌های جدید و بروز می‌تواند برای هر رنگ پوستی و یا هر نوع موی زائدی دستگاه داشته باشد.

آیا لیزر کردن موهای زائد اثری روی تیرگی‌های پوست دارد؟

تا حدودی می‌توان گفت بله. لیزر با حذف کردن موهای زائد میتواند، تیرگی‌های ناشی از وجود موهای زائد را از بین ببرد و پوست را تا چند درجه روشن کند.

آیا لیزر موهای زائد مناسب همه افراد است؟

لیزر مناسب همه‌ی افراد نمی‌تواند باشد. خانم‌های باردار، افراد دارای بیماری‌های پوستی، بیماری های خاص و افراد دارای عفونت‌های پوستی نمی‌توانند از لیزر استفاده کنند.

پانوشت: اثر لیزر موهای زائد روی پوست تیره، لیزر موهای زائد پوست تیره، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج، تفاوت هزینه لیزر با هزینه دیگر روش‌های موهای زائد، دستگاه لیزر مناسب پوست تیره، خطرات لیزر