گرایش به زیبایی و داشتن ظاهری هر چه بهتر در همه‌ی افراد وجود دارد. در جامعه امروزی افراد بسیاری به عمل‌های جراحی و تزریق‌های زیبایی روی آورده‌اند تا به چهره مطابق سلیقه‌شان برسند. انجام این روش‌ها اصلاً به سن افراد بستگی ندارد و افراد چه در سن ۲۰ سالگی باشند و چه ۴۰ سالگی محدودیتی برای انجام این روش‌های زیبایی ندارند. یکی از نارضایتی‌هایی که افراد در چهره خود دارند و برای تغییر آن دست به جراحی و تزریق می‌زنند، فرم صورت‌شان است. با گذشت زمان و تغییر مد، دیگر چهره‌های گرد مورد پسند جامعه نیست و بیشتر چهره‌هایی که شکل V دارند مورد پسند قرار می‌گیرد. از این‌رو افراد سعی می‌کنند تا با روش‌هایی فرم چهره‌شان را تغییر دهند. جراحی، تزریق چربی و تزریق فیلر از جمله روش‌های تغییر و اصلاح فرم است، که در این بین تزریق فیلر برای تغییر فرم صورت و زاویه سازی صورت و فک بسیار بیشتر بکار برده می‌شود‌. با این روش می‌توان به صورت دائمی و غیر دائمی شکل و ابعاد اجزای صورت مانند فک، چانه و گونه را تغییر داد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال بهترین کلینیک زاویه سازی صورت و مادلینگ در کرج هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا علاوه بر معرفی کلینیک به شما نکاتی در مورد زاویه سازی نیز بگوییم.

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت از جمله روش‌های تغییر و اصلاح فرم صورت می‌باشد و جزو پر طرفدارترین تغییرهای زیبایی محسوب می‌شود.  زاویه سازی صورت با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود مانند جراحی و تزریق فیلر یا چربی. هر کدام از این رو‌ش‌ها باید توسط پزشکی متخصص انجام شود تا نتیجه‌ی مثبتی داشته باشد. انجام زاویه سازی صورت مناسب برای گروه خاصی نیست و هر خانم یا آقایی می‌تواند از این روش برای تغییر فرم چهره‌اش کمک بگیرد. در این روش بخشی از قسمت‌های صورت را دستخوش تغییرات قرار می‌دهند، بعضی بخش‌ها برجسته و بعضی بخش‌ها کوچک‌تر می‌شوند. این بخش‌ها در تناسب با فرم اولیه صورت، نظر پزشک و سلیقه‌ی فرد تغییر داده می‌شود. بیشترین مدلی که در حال حاضر مورد پسند کاربران قرار می‌گیرد، فرم صورت V شکل است. در این مدل چانه باریک‌تر از بخش‌های دیگر می‌شود و چهره لاغرتر و جوان‌تر دیده خواهد شد.

زاویه سازی فک

زاویه‌دار کردن فک بخشی از زاویه‌دار کردن صورت است. با این کار صورت جذاب و لاغرتر دیده می‌شود. برای این کار می‌توان از دو روش اقدام کرد، یکی تزریق فیلر به این نواحی، و یکی هم جراحی. در روش جراحی پزشک استخوان فک را با تراشیدن فرم می‌دهد. روش جراحی به علت هزینه‌ی زیاد و پر دردسر بودن معمولاً مورد استفاده قرار نمیگیرد مگر در مواردی که فرد مجبور است تا استخوان فک و گونه‌اش را بتراشد. در زاویه سازی فک با فیلر، پزشک به کمک تزریق زاویه‌های خاصی به صورت می‌دهد که باعث کشیدگی فرم اصلی صورت می‌شود. نکته‌ای که در این روش مهم است، این است که زاویه‌ها طبیعی باشند و فرم غیر طبیعی به چهره ندهند.

بهترین کلینیک زاویه سازی صورت و مادلینگ در کرج

هزینه زاویه سازی صورت

در مورد هزینه زاویه سازی صورت با فیلر می‌توان گفت که این روش زیبایی نسبت به روش‌های دیگر مانند عمل جراحی، بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی‌ ست. اما این که بتوان در مورد قیمت دقیق آن در مقاله گفت، باید بگویم این تخصص ما نیست، و در مورد هزینه‌های تزریق فیلر برای زاویه سازی باید طبق فاکتورهایی گفته شود، مانند میزان تزریق و یا برند مد نظر فیلر.

زاویه سازی فک با فیلر

زاویه سازی فک با فیلر روش زیبایی ست که، در این روش پزشک متخصص فیلر را به نواحی فک تزریق می‌کند و شکل V را به آن می‌دهد تا چهره‌ای زیباتر و امروزی‌تر را برای فرد ایجاد کند. در این روش حتی گاهی چروک‌ها نیز برطرف می‌شوند و پوست کمی صاف می‌شود. نکته‌ی مثبتی که در این روش زیبایی وجود دارد این است که این روش قابل برگشت است و اگر از فرم جدید صورت‌تان را راضی نبودید می‌توانید دیگر آن را تمدید نکنید و به فرم اولیه صورت‌تان برگردید. فیلرهایی که به فک تزریق می‌شوند شامل هیالورونیک اسید هستند که با سیستم بدن سازگاری دارند و به هیچ عنوان برای بدن ضرری نخواهند داشت. این روش کاملاً بی‌ضرر و با جواب‌دهی سریع است.

پزشک خوب برای زاویه سازی در کرج

این که تزریق فیلر منجر به ایجاد چهره‌ای جدید و زیبا شود، تنها در صورتی ست که این روش را به دست یک پزشک متخصص و با تجربه انجام دهید. یک پزشک خوب باید بداند که آیا در صورت تزریق و تغییر چهره فرم صورت خوب می‌شود یا نه، با توجه به فرم صورت مراجع بداند چند سی‌سی فیلر لازم است و یا برندهای باکیفیت موجود در بازار را به مراجع معرفی کند. پیشنهاد ما به شما عزیزانی که به دنبال یک پزشک خوب برای زاویه سازی در کرج هستند، کلینیک زیبایی آنسه است. این مرکز برای ارائه خدماتش به زیباجویان از بهترین و باسابقه‌ترین پزشکان استفاده می‌کند تا نتیجه‌ی حاصل شده مورد قبول باشد.

زاویه سازی صورت و مادلینگ صورت مناسب چه کسانی است؟

این روش زیبایی برای همه افراد مناسب نمی‌باشد و اگر فرم صورت مشکلی جدی نداشته باشد، در صورت تزریق نتیجه‌ی عکس خواهد داشت. بطور مثال این روش برای افرادی که فک پهن دارند، فک مربعی شکل، چانه دایره‌ای شکل، خط فک بدون زاویه، افراد با گونه‌های چاق، خانم‌هایی با فرم فک مردانه و زمخت و افراد با گونه‌های بسیار لاغر، روش بسیار خوب و نتیجه بخشی است.

عوارض زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

پس از انجام این روش زیبایی فرد ممکن است دچار درد خفیف ، قرمزی و کبودی در ناحیه تزریق شود. این میزان عوارض ایجاد شده با گذشت زمان و با بهره بردن از کمپرس یخ رفته رفته کاهش می‌یابد. اگر متوجه شدید که میزان این عوارض در حال افزایش است و قطع نمی‌شود سریعاً به پزشک مراجعه کنید و عوارض‌تان را با پزشک در میان بگذارید.

زاویه سازی صورت مناسب چه کسانی نیست؟

 • افراد دارای صورت خیلی چاق و یا خیلی لاغر
 • افرادی که فک پایینی کوچکی دارند
 • افراد با بینی بزرگ
 • افرادی که صورت گرد و چاق دارند
 • افرادی که گونه‌های کوچکی دارند
 • افرادی که فک و چانه‌ی عقب رفته دارند
 • افرادی که گردن چاقی دارند

نحوه زاویه سازی صورت با فیلر

در گام اول پزشک متخصص ناحیه مورد نظر را به کمک پماد‌های بی‌حسی، سر می‌کند تا درد ناشی از ورود سوزن‌های تزریق فیلر حس نشود. سپس پزشک فیلر را به کمک سرنگ‌های مخصوص به نقاطی که برای کانتورینگ مشخص شده است وارد می‌کند. هیالورونیک اسید در فیلرها زمانی که وارد بافت می‌شود با حجم دهی به بافت‌ها آن ناحیه را برجسته‌تر می‌کند.

قیمت زاویه سازی صورت در کرج

قیمت زاویه سازی صورت در کرج بستگی به مرکزی که در آن خدمات انجام می‌دهید، برند فیلر تزریقی و میزان تزریقی که برای فرد انجام می‌شود دارد. اما نکته‌ای که باید به شما خواننده عزیز گفت این است که قبل از در نظر گرفتن هزینه‌ی این روش زیبایی، مرکز معتبری را برای انجام آن انتخاب کنید زیرا به جز هزینه، انجام روش صحیح تزریق و تبحر پزشک هم بسیار حائز اهمیت است‌.

مزایای زاویه سازی و مادلینگ صورت

 • روشی سریع و کم هزینه
 • قابل برگشت و موقتی
 • کم دردسر و آسان
 • امن و بی‌خطر
 • ماندگاری بین ۹ الی ۱۲ ماه
 • متقارن کردن فرم چهره
 • رفع گردی بیش از حد صورت
 • جوان‌تر و جذاب‌تر کردن چهره
 • دوران نقاهت بسیار کوتاه
 • زیبا سازی نیم رخ چهره

مراقبت‌های پس از زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

 • استفاده از کمپرس سرد
 • تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق آرایش ممنوع
 • هنگام استراحت روی صورت نخوابید
 • مصرف غذاهای تند، پر ادویه و پر نمک ممنوع
 • حمام داغ، شنا، سونا و سولار ممنوع

بیشتر بخوانید: بهترین کلینیک جراحی افتادگی پلک در کرج کجا می‌باشد؟

اقدامات قبل از تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت

 • قبل از جلسه تزریق غذا میل کنید تا دچار افت فشار نشوید.
 • قبل از تزریق آرایش نداشته باشید و پوست کاملا تمیز باشد.
 • مصرف داروهایی مانند آسپیرین و ادویل که بر روی غلظت خون موثرند را قطع کنید.
 • مصرف الکل و دخانیات را قطع کنید.
 • فشار خون و قند خون‌تان را کنترل کنید.

چه میزان فیلر برای زاویه سازی صورت نیاز است؟

این که هر فردی به چه مقداری فیلر احتیاج دارد کاملاً متغیر است و فقط با توجه به نظر پزشک متخصص پس از معاینه می‌توان در مورد آن اظهار نظر کرد. اما به طور متوسط می‌توان گفت بین ۴ الی ۷ سی‌سی ژل برای تغییر فرم صورت لازم است.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز تزریق ژل زاویه فک در کرج

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

افراد قبل از انجام هر اقدام زیبایی نیاز دارند تا با فردی متخصص و با سابقه در مورد موضوع مد نظرشان مشورت نمایند و سوالات مربوطه را بپرسند. کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج این امکان را فراهم آورده است تا زیباجو قبل از هر اقدامی در طی یک جلسه مشاوره رایگان با پزشک متخصص مشورت نماید و سوالات مربوطه را بپرسد‌. در این جلسه پزشک می‌تواند در مورد هزینه‌ی دقیق زاویه سازی صورت، برندهای فیلر با کیفیت و میزان ژل تزریقی به مراجع مشورت دهد. با توجه به این که زاویه سازی صورت برای همه‌ی افراد مناسب نیست و ممکن است فرد پس از انجام تزریق نتیجه‌ی عکس بگیرد، پزشکان متخصص کلینیک زیبایی آنسه می‌توانند در این باره نیز نظر جامع و خوبی را به شما بدهند.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین مرکز زاویه سازی صورت و مادلینگ در کرج کجا است؟

کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج، یکی از بهترین مراکز زیبایی می‌باشد. این کلینیک برای ارائه خدمات زیبایی از بهترین پزشکان و کادر استفاده می‌کند.

برای زاویه سازی صورت با فیلر، چند سی‌سی فیلر لازم است؟

میزان دقیقی تا قبل از معاینه شدن توسط پزشک نمی‌توان مشخص کرد. اما حدوداً بین ۴ الی ۷ سی‌سی می‌توان در نظر گرفت.

هزینه زاویه سازی صورت با فیلر چقدر می‌باشد؟

هزینه این روش زیبایی با توجه به میزان ژل تزریقی، برند فیلر مورد استفاده تعیین می‌شود. هزینه دقیق باید توسط پزشک پس از معاینه مشخص شود.

پانوشت: بهترین کلینیک زاویه سازی صورت و مادلینگ در کرج، زاویه سازی فک، زاویه سازی فک با فیلر، پزشک خوب برای زاویه سازی در کرج، هزینه زاویه سازی صورت در کرج، مزایای زاویه سازی و مادلینگ صورت، مراقبت‌های پس از زاویه سازی صورت