لیزر موهای زائد روشی پر طرفدار و امروزی ست که بسیار طرفدار دارد. این روش حذف موهای زائد بسیار آسان و بی‌دردسر می‌باشد. اشعه لیزر به مو تابانده می‌شود و آن‌ها را با گرما و حرارت میسوزاند. این روش بر خلاف روش‌های دیگر باعث زحمت و درد شما نخواهد شد. شما با رفتن به کلینیک‌های لیزر موهای زائد می‌توانید از خدمات لیزر آن‌ها بهره ببرید.

لیزر موهای زائد در جهانشهر کرج

نکته‌ای که در انجام لیزر مهم است، انتخاب مرکزی خوب برای شروع پروسه لیزر است. یک مرکز خوب از دستگاه‌های پیشرفته و دقیق به همراه یک تیم حرفه‌ای و پزشک متخصص پوست بهره می‌برد. دوستانی که در شهر کرج هستند، می‌توانند به عنوان یک مرکز لیزر خوب کلینیک زیبایی آنسه را انتخاب کنند. این مرکز از این جهت برای لیزر موهای زائد در جهانشهر کرج خوب است که تمامی ویژگی‌های کلینیک خوب را دارا می‌باشد و از دقیق‌ترین دستگاه‌ها برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند.

لیزر موهای زائد در جهانشهر کرج

فواید لیزر موهای زائد

 • سرعت اثر گذاری بالا؛ هر چند که مدت اثر گذاری لیزر بر روی پوست برای هر فردی متفاوت است اما این روش نسبت به سایر روش‌ها اثر گذاری بسیار بالاتری دارد.
 • دقت بالا؛ اشعه لیزر با دقت بالایی که دارد به سمت فولیکول‌های مو تابانده می‌شود و دقیقاً آن‌ها را هدف قرار می‌دهد.
 • هزینه مناسب؛ لیزر کردن موهای زائد با این که روشی دائمی و کوتاه مدت است اما هزینه‌ی مقرون به صرفه‌ای دارد.
 • درد کم؛ در این روش درد زیادی حس نخواهید کرد، در صورتی که روش‌های دیگر مانند اپلاسیون و موم‌ها روش‌های دردآوری هستند.
 • رفع موهای زیر پوستی؛ لیزر می‌تواند موهای زیر پوستی را که وجود دارند حذف و از ایجاد دوباره آن‌ها جلو گیری نماید.
 • تاثیر دائمی؛ لیزر اثری دائمی دارد و شاید در بعضی افراد نیاز به تمدید باشد که آن هم با فاصله‌های زیاد از یک دیگر انجام می‌شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

آیا آقایان هم می‌توانند از لیزر استفاده کنند؟

بله. دستگاه‌های لیزر می‌توانند حتی موهای ضخیم و پر پشت آقایان را نیز حذف کند. در واقع لیزر محدودیت جنسیتی ندارد و آقایان هم همانند بانوان میتوانند از این روش استفاده کنند. آقایان می‌توانند از این روش برای حذف موهای زائد دست‌ها، پا‌ها، صورت، قفسه سینه و …کمک بگیرند.

اقدامات قبل از شروع لیزر

 • یک الی دو ماه قبل از لیزر از وکس، موم، جلسات اپلاسیون برای حذف موهای زائد استفاده نکنید و فقط با تیغ آن‌ها را شیو کنید.
 • مصرف آنتی بیوتیک‌ها را قطع کنید.
 • مصرف الکل و دخانیات را کنار بگذارید.
 • نوشیدنی کافئین‌دار ننوشید.
 • برنزه کردن و آفتاب گرفتن ممنوع است.
 • تتو نزنید زیرا ممکن است اشعه لیزر نواحی را که تتو دارد بسوزاند و یا تتو را پاک کند.

چرا لیزر برای همه افراد به یک میزان اثر گذاری ندارد؟

اشعه لیزر با توجه به رنگ پوست و رنگ موهای زائد اثر گذاری دارد، برای همین هم در افراد متفاوت است. برای مثال کسانی که موهای بور و پوست روشن دارند، نیاز به جلسات لیزر بیشتری دارند، ولی کسانی که موهای مشکی و پوست روشن دارند در جلسات کمتری موهای زائدشان حذف خواهد شد.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

شما می‌توانید از اشعه لیزر حتی برای ناحیه تناسلی نیز کمک بگیرید، که هم مناسب آقایانو هم بانوان است. لیزر پوست این نواحی را نرم و دو درجه روشن‌تر می‌کند. این روش در بهداشت فردی شما بسیار موثر است. قبل از جلسه لیزرتان، موهای این ناحیه را با تیغ شیو کنید، این کار باعث می‌شود تا فولیکول‌های مو رشد کنند و در حال فعالیت باشند. در این زمان لیزر می‌تواند اثر گذاری خیلی بهتری داشته باشد. قبل از لیزر این نواحی نباید آفتاب بگیرید و یا سولار بروید، زیرا ممکن است باعث سوختگی شوند. در انجام لیزر موهای ناحیه تناسلی، نگران نفوذ اشعه به بافت‌های داخلی و ورود به تخمدان‌ها نباشید. اشعه لیزر قدرت آنچنانی برای نفوذ به این بافت‌ها ندارد و فقط همانند گرما بر روی موها اثر می‌گذارند. این روش اثری روی باروری شما ندارد. پس از لیزر این نواحی سعی کنید لباس زیرهای نخی و گشاد بپوشید.

عوارض لیزر ناحیه تناسلی

پس از لیزر ناحیه تناسلی به علت این که پوست این نواحی از نواحی دیگر نازک‌تر و حساس‌تر است، ممکن است کمی دچار قرمزی، تورم و یا سوزش شوید. جای نگرانی ندارد و پس زمان اندکی خود به خود از بین می‌روند.

لیزر ناحیه تناسلی چند جلسه است؟

لیزر این نواحی برای هر فردی کاملاً متفاوت است. اما در کل بین ۶ الی ۸ جلسه لازم است تا موهای زائد این ناحیه رشد نکنند. هر چه تعداد و ضخامت موهایتان بیشتر باشد، جلسات بیشتری نیاز دارید.

اقدامات پس از لیزر تاحیه تناسلی

 • برای شستشوی آن از آب ولرم استفاده کنید.
 • پس از لیزر از ژل تسکین دهنده آلوئه‌ورا برای این ناحیه کمک بگیرید. این ژل سوزش، خارش و تورم شما را تا حدی کاهش می‌دهد.
 • تا ۴۸ ساعت روابط جنسی، حمام آب داغ، استخر، سونا، فعالیت‌های شدید ممنوع است.
 • لباس زیرهای گشاد و صد در صد نخی بپوشید.

درد لیزر ناحیه تناسلی

لیزر این نقطه ممکن است در افراد کمی درد ایجاد کند، چرا که عصب‌های زیادی دارد. اما استفاده از دستگاه‌های دارای خنک کننده و استفاده از کرم‌های بی‌حسی قبل از شروع لیزر برای کم کردن درد بسیار کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: قیمت لیزر موهای زائد در کرج چقدر می‌باشد؟

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

برای این که بتوانید بفهمید با توجه به  نوع پوست و موهای زائدتان به چند جلسه لیزر برای حذف آن‌ها نیاز دارید، باید با پزشک متخصص در این‌باره مشورت نمایید. کلینیک زیبایی آنسه این امکان را در غالب یک جلسه مشاوره رایگان برای شما فراهم آورده است. این کلینیک زیبایی علاوه بر این مشاوره رایگان از بهترین و جدیدترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند. کلینیک زیبایی آنسه بهترین مرکز لیزر موهای زائد در جهانشهر کرج می‌باشد.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در جهانشهر کرج کجا می‌باشد؟

کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج منطقه جهانشهر بهترین مرکز برای لیزر موهای زائد شما می‌باشد. این مرکز دارای بهترین تیم حرفه‌ای و جدیدترین دستگاه‌های لیزر است.

لیزر ناحیه تناسلی آیا درد دارد؟

لیزر این نواحی نسبت به باقی ناحیه‌ها درد مختصری دارد. این میزان درد به علت وجود عصب‌های فراوان در آن می‌باشد.

عوارض لیزر ناحیه تناسلی چه می‌باشد؟

پوست این ناحیه نسبتاً نازک است. بنابراین ممکن است دچار کمی قرمزی، سوزش و یا تورم شود. اما جای نگرانی برای این عوارض نیست زیرا پس از مدت کوتاهی خود به خود از بین می‌روند.

پانوشت: لیزر موهای زائد در جهانشهر کرج، فواید لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی، درد لیزر ناحیه تناسلی، عوارض لیزر ناحیه تناسلی