حذف موهای زائد بدن یکی از مشکلاتی است که افراد با آن مواجه هستند. برای حذف این موها راه‌های متفاوتی از جمله کرم‌های موبر، پودرهای موبر، اسپری موبر، جلسات اپلاسیون، شیو با تیغ و موم‌های داغ وجود دارد. هر کدام از این روش‌ها علاوه بر قدیمی بودن دردسرهای خودش را هم دارد که نیازمند صرف وقت زیادی است. اما در این بین لیزر موهای زائد روشی دائمی و کم دردسر است که امروزه در جامعه بسیار پرکاربرد شده است. این روش علاوه بر وقت کمی از شما می‌گیرد، اثری دائمی، طولانی،کم درد و کم هزینه است. کلینیک زیبایی آنسه به عنوان یک مرکز معتبر برای لیزر موهای زائد در عظیمیه کرج انتخاب خوبی ست.

لیزر موهای زادر عظیمیه کرج

برای لیزر موهای زائد در عظیمیه کرج، با کمی پرس و جو به اسم آشنای کلینیک زیبایی آنسه برخواهید خورد. این مرکز برای انجام لیزر متخصصين حوزه لیزر را دارد تا مراجع کننده دچار مشکل نشود. این کلینیک از ایمن‌ترین روش‌ها استفاده و تیم حرفه‌ای آن برای جلب رضایت مراجع کنندگان می‌کوشند. این مرکز در منطقه عظیمیه جزو بهترین‌ها ست و میزان رضایت مراجعین آن بسیار زیاد می‌باشد.

چه عواملی اثر گذاری لیزر را بیشتر خواهد کرد؟

  • در کلینیکی که لیزر انجام میدهید باید وسایل بهداشتی یک بار مصرف استفاده شود.
  • قوانین دستوری لیزر درست انجام شود تا اثر بخشی خوبی داشته باشد.
  • مرکزی که در آن لیزر انجام می‌دهید معتبر و دارای مجوز رسمی باشد.
  • مرکز دارای پزشکان و تیم حرفه‌ای این حوزه باشد.
  • اپراتوری که لیزر را انجام می‌دهد حرفه‌ای و با تجربه باشد.
  • ویژگی‌های شخصی هم موثر هستند نانند رنگ پوست و ضخامت موها.
  • دستگاه مد نظر با توجه به نوع پوست و موها انتخاب شود.
  • جلسات لیزر تدوام داشته باشند و وسط پروسه لیزر جلسات قطع نشوند و یا به تاخیر نیافتند.

لیزر موهای صورت بانوان چگونه است؟

لیزر صورت برای بانوان امری بسیار مهم و لذت بخش است چرا که از روش‌های غیر دائمی، پر دردسر و دردناک برای حذف موهای صورت‌شان راحت می‌شوند. اشعه لیزر با توجه به ضخامت مو و رنگ پوست انتخاب می‌شود، به موهای صورت تابانده می‌شود و موها را می‌سوزاند. این روش نسبت به روش‌های قدیمی وقت بسیار کمی از بانوان می‌گیرد و در حین لیزر درد آنچنانی نیز حس نخواهند کرد.

چه افرادی نباید لیزر کنند؟

اگر دچار اختلالات هورمونی هستید، داروهای خاص مصرف می‌کنید، بیماری‌های خود ایمنی یا سرطان دارید، مدام تبخال می‌زنید، جوش‌های چرکی دائمی دارید، برنزه هستید و دائم به سولار می‌روید، باردار هستید، داروی ایزوترتینویین مصرف می‌کنید نباید لیزر انجام دهید.

تراشیدن موهای زائد قبل از لیزر

یک روز قبل از لیزر ناحیه مورد نظر را با تیغ یا ژیلت شیو کنید تا موهای سطحی از بین بروند و سطح پوست کاملاً صاف شود. با این کار هم فولیکول‌های مو فعال می‌شوند و لیزر آن را به خوبی تشخیص می‌دهد و هم سلول‌های مرده پوست از بین می‌روند و اثر لیزر بیشتر خواهد شد. با شیو موها قبل از لیزر، درد کمتری نیز در حین لیزر حس خواهید کرد.  برای شیو کردن از روش‌های موم، اپلاسیون و یا کرم‌ها و پودرهای موبر استفاده نکنید، زیرا فولیکول‌های مو نیز از بین می‌روند و اشعه قادر به تشخیص موها نیست. در این صورت اشعه یا اثر نمی‌گذارد و یا پوست را می‌سوزاند. همچنین پس از شیو از لوسیون‌های بعد از شیو و مرطوب‌ کننده استفاده نکنید،چون اگر اثرش روی پوست تا به هنگام لیزر باقی بماند، پروسه لیزر را دچار اختلال خواهد کرد.

لیزر موهای زائد در عظیمیه کرج

 

تست پوست نسبت به لیزر

سعی کنید قبل از شروع پروسه لیزر موهای زائد، روی بخشی از پوست لیزر انجام دهید تا اگر حساسیت دارید مشخص شود. بعضی از افراد هستند که بدن‌شان به اشعه‌های لیزر عکس العمل خوبی نشان نمی‌دهد و دچار قرمزی،زخم و یا تاول‌های شدید می‌شوند. برای جلوگیری از این علائم تست لیزر روش خوبی ست.

آیا لیزر موهای زائد راهی مطمئن و بی‌خطر است؟

می‌توان گفت بله، اما به شرطی که توسط پزشک متخصص و تیم حرفه‌ای،در مرکزی معتبر با دستگاه‌های جدید و بروز و با رعایت تمام نکات بهداشتی انجام شود. در غیر این صورت لیزر بی‌اثر و یا همراه با عوارض جانبی خطرناک خواهد بود. اگر نکات گفته شده در مرکز رعایت نشود ممکن است فرد دچار عفونت‌های قارچی شدید و خطرناک و یا گرفتن نتیجه‌ی عکس در لیزر، رویش شدید موهای زائد، بشوند.

لیزر موهای کرکی و نازک

موهای کرکی و نازک به علت این که رنگ دانه ندارند و یا رنگ دانه‌های بسیار ضعیف دارند، لیزر آن‌ها را نمی‌تواند تشخیص دهد. بنابراین لیزر این نوع موها عملی نیست و یا حتی در برخی موارد لیزر آن‌ها نتیجه‌ی عکس و ضخیم شدن تار موها را به همراه خواهد آورد.

برای حذف موها چند جلسه لیزرم لازم است؟

تعداد جلسات لیزر در افراد متفاوت است، ممکن است فردی نیاز به ۵ یا ۶ جلسه لیزر داشته باشد و یا فردی ۱۰ یا ۱۵ جلسه لیزر لازم داشته باشد. این موضوع به نوع پوست، ضخامت و تراکم موها ربط مستقیم دارد. اما در کل می‌توان گفت، به طور متوسط هر فردی ۱۲ جلسه لیزر برایش کافی ست.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز لیزر موهای صورت آقایان در کرج کجاست؟

ریزش موهای زائد پس از لیزر

هنگامی که موهای زائد را لیزر می‌کنید، بعد از گذشت تقریباً ۵ روز تا ۲ هفته موهای نواحی که لیزر شده‌اند شروع به ریزش و کنده شدن می‌کنند. این ریزش کاملاً طبیعی و بی‌درد است.

لیزر موهای زائد در آزادگان کرج

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

کلینیک زیبایی آنسه در عظیمیه کرج برای کسانی که قصد دارند، موهای زائدشان را لیزر کنند یک جلسه مشاوره رایگان با پزشک متخصص این حوزه در نظر گرفته است تا مراجع هر سوالی که در این زمینه دارد بپرسد و با اطمینان خاطر پروسه لیزر را شروع کند. کلینیک زیبایی آنسه، به عنوان مرکزی برای لیزر موهای زائد در عظیمیه کرج تمامی نکات بهداشتی را رعایت می‌کند.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

آیا امکان لیزر موهای صورت بانوان نیز می‌باشد؟

بله. بانوان نیز همانند آقایان می‌توانند موهای زائد صورت‌شان را لیزر کنند. لیزر این نواحی در چندانی نخواهد داشت.

آیا باید قبل از لیزر موها را تراشید؟

قبل از لیزر باید موهای ناحیه مد نظر را بتراشید. با این کار فولیکول‌های مو فعال شوند و اشعه لیزر راحت‌تر آن‌ها را از بین ببرد. همچنین با این کار درد کمتری حس خواهید کرد.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در عظیمیه کرج کجا می‌باشد؟

کلینیک زیبایی آنسه از بهترین‌های منطقه عظیمیه کرج می‌باشد. این مرکز دارای جدیدترین دستگاه‌ها و تیم حرفه‌ای برای لیزر موهای زائد می‌باشد.

پانوشت: لیزر موهای زائد در عظیمیه کرج، کلینیک لیزر موهای زائد در کرج، تعداد جلسات لیزر، لیزر موهای کرکی و نازک، ریزش موها پس از لیزر، شیو کردن قبل از لیزر