در طول چند سال اخیر با پیشرفت روز افزون علم و فناوری برای انجام هر کاری روش‌های نوینی بدست آمده است، تا مردم به راحت‌ترین راه ممکن و سریع‌ترین راه روزمره‌شان را انجام دهند‌. یکی از پیشرفت‌های جامعه امروزی، ساخت دستگاه‌های لیزر است که امروزه برای از بین بردن موهای زائد به کار برده می‌شود. دستگاه‌های لیزر با تاباندن اشعه‌های لیزر به ریشه مو آن‌ها را با حرارتی که به پوست آسیبی نرساند، از بین می‌برند. این روش امروزه مورد استقبال هم آقایان و هم بانوان قرار گرفته است که با راحت‌ترین روش ممکن موهای زائدشان در حذف کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از آقایانی هستید که از روش لیزر برای حذف موهای زائد استفاده می‌کنید و ساکن شهر کرج می‌باشید، تا آخر این مطلب را همراه ما باشید تا بهترین مرکز لیزر موهای صورت آقایان در کرج و نکاتی درباره لیزر موهای صورت را برای شما بگوییم.

لیزر موهای صورت آقایان در کرج

یکی از بخش‌های پر استقبال لیزر برای آقایان لیزر موهای صورت‌شان است. آقایان نواحی از صورت‌شان مانند گونه، خط ریش، چانه، گردن و پیشانی را با وسایل زدودن موهای زائد از موهای اضافی عاری می‌کنند. این کار باید زود به زود و مرتب انجام شود تا فرد همیشه صورتی مرتب داشته باشد، که کاری سخت و حوصله سر بر است. همچنین آقایان به علت مشغله‌ی زیادی که دارند وقت کافی برای انجام این روش‌ها را نخواهند داشت، بنابراین برای آن‌ها راهی مفید، کم دردسر و دائمی به نام لیزر وجود دارد. همشهریان عزیز کرجی که به دنبال مرکزی برای لیزر موهای صورت آقایان در کرج هستند، کلینیک زیبایی آنسه را انتخاب کنند، زیرا این مرکز بهترین تیم و متخصصین لیزر، جدیدترین دستگاه‌ها و بالاترین میزان جواب دهی دستگاه‌ها را دارند.

لیزر موهای صورت آقایان

پس از شیو کردن مناطق گردن، چانه، خط ریش و گونه آقایان دچار مشکلاتی مانند سوزش، خراش، بریدگی و یا جوش‌هایی می‌شوند که برای خلاصی از شر آن‌ها می‌توانید به جای شیو کردن با تیغ از لیزر استفاده کنید‌. اشعه لیزر به این نواحی تابانده می‌شود و تار موهای زائد را می‌سوزاند. لیزر شما را به صورت دائمی و طولانی مدت کمک می‌کند.

لیزر گردن

لیزر موهای گردن می‌تواند از سوزش و ایجاد موهای زیر پوستی جلو گیری کند. لیزر این ناحیه زمان زیادی نمی‌برد، بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان کافی ست تا موهای زائد از بین بروند.

لیزر گونه

لیزر کردن این ناحیه صورت شما را بازتر و جوان‌تر نشان می‌دهد، چرا که موهای درآمده در گونه صورت را کدر و خشن نشان خواهد. بنابراین لیزر آن کار مهمی در زیبایی ست. لیزر این قسمت حدوداً ۵ دقیقه زمان خواهد برد.

لیزر خط ریش

لیزر خط ریش صورت شما را همیشه مرتب نشان خواهد داد. این بخش از صورت هنگام شیو با تیغ ممکن است دچار خراش‌هایی درد آور شود پس برای جلوگیری از این مشکل می‌توانید خط ریش‌تان را لیزر کنید. لیزر این ناحیه ۲۰ دقیقه زمان لازم دارد.

زمان‌های گفته شده برای انجام لیزر گردن، خط ریشه و گونه تقریبی است، این زمان به عواملی چون تبحر پزشک نیز بستگی دارد.

از چه دستگاه‌هایی برای لیزر موهای زائد استفاده می‌شود؟

دستگاه‌های موجود در هر کلینیک متفاوت می‌باشد، هر کلینیک با توجه به کیفیت ‌کارش دارای دستگاه‌هایی جدید و بروز با کمترین درد و بیشترین اثر گذاری است. البته انتخاب دستگاه باید توسط متخصص لیزر انجام شود تا به نکاتی مانند ضخامت مو یا رنگ پوست هم توجه کند، نوع دستگاه و اشعه با توجه به این نکات متفاوت می‌شود.

آیا لیزر صورت آقایان درد دارد؟

لیزر صورت تقریباً بی‌درد است زیرا برای لیزر این نواحی از دستگاه‌های پیشرفته و جدید استفاده می‌شود تا کمترین درد احساس و بیشترین اثر گذاری دیده شود. اما گاهی ممکن است فرد آستانه تحمل درد کمی داشتخ باشد و یا مرکز لیزر از دستگاه‌های قدیمی برای لیزر استفاده کند، که در این صورت دچار درد خواهید شد.

لیزر موهای صورت آقایان در کرج

کدام دسته از آقایان نمی‌توانند لیزر موهای صورت را انجام دهند؟

اگر جزو افرادی هستید که موهای صورت‌تان بلوند، خاکستری، سفید و یا قرمز است، از روش لیزر برای حذف موهایتان نمی‌توانید استفاده کنید، زیرا اشعه لیزر موها را نمی‌تواند به خوبی تشخیص دهد.

لیزر موهای صورت آقایان چه فوایدی دارد؟

  • کاهش دائمی موها
  • روشی سریع
  • از بین رفتن موهای زیر پوستی
  • خوش فرم کردن مدل ریش‌ها
  • نابودی جوش‌های حاصل از شیو کردن
  • نرم بودن همیشگی پوست
  • اذیت نشدن پوست در هر شرایط آب و هوایی
  • درد بسیار کم

اپراتور آقایان برای لیزر آقایان

کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج برای انجام لیزر آقایان از پراتورهای مرد کمک می‌گیرد، تا مراجع کننده هنگام لیزر حس استرس نداشته و آرام باشد.

فاصله‌ی بین جلسات لیزر موهای صورت آقایان چقدر باید باشد؟

فاصله‌ی زمانی بین جلسات لیزر معمولاً بین ۴ هفته تا ۶ هفته می‌باشد که این زمان با توجه به ضخامت مو و تراکم آن‌ها متفاوت می‌باشد. هر چه از جلسات لیزر می‌گزرد، فاصله‌ی بین آن‌ها نیز بیشتر می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین دکتر تزریق فیلر در کرج کجا است؟

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

شروع لیزر موهای زائد لازمه دانستن نکاتی است، که برای دانستن این نکات لازم است تا فرد با پزشک متخصص مشورت کند. کلینیک زیبایی آنسه یک جلسه مشاوره رایگان با پرشک متخصص این حوزه را در اختیار مراجع کنندگان قرار می‌دهد تا بتوانند در این زمینه با پزشک صحبت کنند و سوالات مربوطه را بپرسند که بهترین روش انتخاب شود.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

پانوشت: لیزر موهای صورت آقایان، بهترین مرکز لیزر موهای صورت آقایان درد کرج، میزان درد لیزر صورت آقایان، فواید لیزر موهای صورت آقایان، دستگاه‌های لیزر صورت