با پیشرفت علم و فناوری روش‌های نوینی برای از بین بردن موهای زائد پدیدار گشته است. یکی از این روش‌ها لیزر موهای زائد است. لیزر موهای زائد گزینه‌ی راحت و مناسبی هم برای بانوان و هم آقایان است. این روش برای آقایانی که بدن پر مویی دارند بهترین راه حل است، چرا که استفاده از کرم‌های موبر و تیغ برای آقایان روش‌های زمان‌بر و خسته کننده‌ای است. در واقع اگر شما جزو افرادی هستید که فکر می‌کنید لیزر فقط مناسب بانوان است، باید به شما بگویم که این عقیده بسیار غلط است، چرا که انجام لیزر در بین آقایان نیز بسیار رایج و فراگیر است. اگر به دنبال مرکزی برای لیزر موهای زائد مردان در کرج هستید، کلینیک زیبایی آنسه از جمله مراکزی در کرج است که این کار را انجام می‌دهد. کلینیک زیبایی آنسه از بهترین دستگا‌ه‌ها برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند. در ادامه به فواید لیزر برای آقایان و مسائل مربوط به آن می‌پردازیم.

لیزر موهای زائد مردان در کرج

اگر جزو آقایان اهالی کرج می‌باشید و به دنبال کلینیک خوب برای لیزر موهای زائدتان می‌گردید، پیشنهاد ما به شما کلینیک زیبایی آنسه است. این مرکز بهترین مرکز لیزر موهای زائد مردان در کرج است که جدیدترین دستگاه‌های لیزر را دارد. نکته‌ای که کلینیک زیبایی آنسه را متمایز کرده است از باقی مراکز، رعایت شدید نکات بهداشتی در این کلینیک می‌باشد، چرا که عدم رعایت این نکات بهداشتی در کلینیک‌ها ممکن است افراد را به شدیدترین عفونت‌ها مبتلا کند و این بسیار خطرناک است.

مرکز لیزر موی زائد آقایان در کرج

عملکرد لیزر چگونه است؟

در لیزر موهای زائد اشعه‌ی لیزر، هر چیز تیره‌ای که روی پوست باشد را با حرارت می‌سوزاند. هنگام برخورد اشعه به مو، هم تار مو و هم فولیکول‌های مو آسیب شدید می‌بینند و می‌سوزند. در این زمان ممکن است کمی بوی سوختگی را احساس کنید که بوی سوختن تارهای مو است. لیزر موهای زائد باید در زمان مناسبی از رویش و استراحت موی زائد انجام شود تا اثر گذاری خوبی داشته باشد.

لیزر موهای زائد آقایان در کرج

لیزر موهای زائد مناسب چه کسانی است؟

لیزر موهای زائد در آقایانی که موهای تیره و پوست روشنی دارند بهتر جوابدهی دارد اما می‌توان گفت، تقریباً هر فردی برای رفع موهای زائدش می‌تواند از روش لیزر استفاده کند.

چرا لیزر موهای زائد برای آقایان مفید است؟

آقایان نسبت به بانوان از تراکم مویی بیشتری برخوردارند، به همین علت استفاده از لیزر برای آن‌ها بهتر است چرا که روشی راحت‌تر است. آقایان به علت مشغله کاری و میزان فعالیت‌شان، پوست بدن‌شان بیشتر در معرض تعریق و چربی قرار دارد. به همین علت لیزر موهای زائد برای آن‌ها روی سلامت و بهداشت فردی‌شان تاثر بسزایی دارد. اگر چربی و عرق در بین موهای زائد قرار بگیرد، سبب رشد میکروب‌ها و ایجاد موهای زیر پوستی می‌شود، که لیزر این مشکل را برطرف می‌کند. بسیاری از آقایان به علت ضخیم بودن تارهای موهای بدنشان به هنگام شیو با تیغ یا کرم‌های موبر دچار موهای زیر پوستی می‌شوند، از دیگر فواید لیزر جلوگیری از رویش موهای زیر پوستی و داشتن پوستی صاف و یک دست است. همچين زمان لیزر موهای زائد در مردان به زمان کمی نیاز دارد،  آقایان هم به علت مشغله‌ی کاری که دارند زمان کافی برای شیو ندارند بنابراین لیزر برای‌شان راه حلی مناسب است که رویش موهای زائد را تا حد زیادی کم و قطع می‌کند.

لیزر موهای زائد راه کاری عالی برای آقایان ورزشکار

لیزر موهای زائد و حذف آن‌ها از بدن یکی از خواسته‌های اصلی آقایان ورزشکار است، چرا که علاوه بر زیبایی شامل مزیت‌های دیگری مرتبط با ورزش‌شان نیز می‌شود. به طور مثال لیزر موهای زائد آقایانی که بدن‌ساز هستند بهشان کمک می‌کند تا عضلات‌شان بیشتر دیده شود. در دوچرخه سواران به علت تماس بدن با دوچرخه حذف موهای زائد از تعریق بیش از حد و جذب میکروب در پوست‌شان بسیار کمک کننده است. همچنین گفته می‌شود که حذف مو در شناگران باعث افزایش سرعت فرد شناگر می‌شود.

آقایان برای لیزر موهای زائدشان به چند جلسه لیزر نیاز دارند؟

به علت تراکم زیاد موهای آقایان نسبت به خانم‌ها جلسات لیزر بیشتری نیاز دارند. این تعداد جلسات با توجه به میزان حجم موها بین ۶ تا ۸ جلسه و حدود دو ماه زمان لازم است که این تعداد جلسات ممکن است با توجه به نظر پزشک بیشتر و یا کمتر شود. تعداد جلسات لیزر موهای زائد آقایان با توجه به ناحیه مد نظر نیز متفاوت است.

رایج‌ترین نواحی برای لیزر آقایان

کمر و شانه به علت دسترسی سخت برای شیو کردن، خط ریش و گردن به علت تداوم در رویش موها و آسیب دیدن با تیغ، سینه و دست و پا به علت تراکم زیاد موها و سخت بودن شیو این مناطق، لیزر خط ریش به علت مرتب بودن دائمی از جمله نواحی است که اکثر آقایان برای لیزر آن‌ها اقدام می‌کنند. نواحی که توسط آقایان لیزر می‌شود متفاوت است، ممکن فردی بخواهد تا کل بدنش، را لیزر کند اما فردی دیگر فقط یک ناحیه را لیزر می‌کند.

 

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

پس از انجام لیزر موهای زائد ممکن است احساس قرمزی پوست و درد داشته باشید و یا تاول‌های ریزی روی پوست‌تان ایجاد می‌شود که به سرعت بهبود می‌یابند و جای نگرانی برای آن‌ها نیست. همچنین ممکن است پس از لیزر پوست‌تان کمی تغییر کند، کمی تیره‌تر و یا روشن‌تر شود، این اتفاق نیز طبیعی است و به سرعت پوست به حالت اولیه برمی‌گردد. در کل می‌توان گفت که لیزر موهای زائد عوارض خاصی ندارد، مگر چند مورد جزئی که گفته شد که آن هم با مرور زمان اندکی خوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز هایفوتراپی و لیفت در کرج کجا است؟

مشاوره رایگان کلینیک زیبایی آنسه

کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج، به آقایانی که قصد دارند موهای زائدشان را لیزر کنند پیشنهاد می‌کند قبل از شروع پروسه لیزر موهای زائد یک جلسه مشاوره رایگان با متخصصین این حوزه داشته باشند تا بهترین روش و بهترین دستگاه را با توجه به نوع پوست و رنگ پوست‌شان با آن‌ها پیشنهاد کنند. برای لیزر موهای زائد مردان در کرج کلینیک‌های زیادی وجود دارد، اما توجه به نکات بهداشتی و داشتن دستگاه‌های بروز از جملا نکات حائز اهمیت انتخاب این کلینیک‌ها است.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین مرکز لیزر موهای زائد مردان در کرج کجا است؟

کلینیک زیبایی آنسه برای کسانی که قصد دارند موهای زائدشان را حذف کنند مرکزی خوب است. این مرکز از بهترین دستگاه‌‌ها برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند.

عوارض لیزر موهای زائد مردان چیست؟

لیزر موهای زائد تقریباً عوارض آنچنانی نخواهد داشت. اما ممکن است کمی پوست‌تان قرمز شود و یا احساس خارش روی پوست‌تان بکنید که این میزان اندک است و سریعاً بهبود می‌یابد.

فواید لیزر موهای زائد در آقایان چیست؟

لیزر موهای زائد فواید زیادی برای آقایان دارد. مانند تسریع در عمل شیو موهای زائد، رعایت بهداشت فردی، جلوگیری از رشد میکروب‌ها و جلوگیری از رویش موهای زیر پوستی از جلمه این فواید است.

پانوشت: لیزر موهای زائد آقایان در کرج، بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد در آقایان در کرج، عوارض لیزر موهای زائد در آقایان