امروزه در جامعه بسیاری از افراد به دنبال زیبایی هستند. افراد می‌خواهند این زیبایی را با ایجاد تغییرات در صورتشان به دست بیاورند. برای انجام تغییرات نیاز به یک مرکز معتبر و یک کادر متخصص است تا نتیجه‌ی مطلوب بدست آید. اگر شما هم به دنبال مرکز تزریق ژل لب در کرج هستید پیشنهاد ما به شما کلینیک آنسه است، که با بکار بردن بهترین متریال زیبایی شما را به همراه سلامتی تضمین می‌کنند. کلینیک آنسه، جزو بهترین‌ها به عنوان مرکز تزریق ژل لب در کرج می‌باشد که با توجه ویژگی‌های فردی شما به شما مشاوره می‌دهند. در ادامه این مقاله به تزریق ژل لب و مزایا و معایای آن می‌پردازیم.

ژل لب چیست؟

ژل‌ها هیالورونیک اسید می‌باشند که با جذب بالای آب، حجم زیادی به خود می‌گیرند و این حجم باعث می‌شود ناحیه‌ی تزریق شده بزرگ شود. ژل لب در حجم و مدل لب تاثیر می‌گذارد و آن‌ها را تغییر می‌دهد. ژل‌ها معمولاً برای حجیم کردن بافت‌ها یا پر کردن بافت‌های تحلیل رفته بکار می‌رود.

مرکز تزریق ژل لب در کرج

اگر در شهر کرج هستید و به دنبال جایی برای تزریق ژل لب‌هایتان هستید باید دقت بفرمایید که مرکز مد نظرتان استانداردهای بهداشتی را رعایت کند و معتبر باشد. افراد سودجوی زیادی هستند که بدون داشتن تخصص به تزریق‌های زیبایی مشغول‌اند. انجام تزریق توسط افراد غیر متخصص و مراکز نامعتبر ممکن است عواقب بدی را داشته باشد. ما به عنوان مورد اعتمادترین مرکز تزریق ژل لب در کرج به شما کلینیک زیبایی آنسه را معرفی می‌کنیم. کلینیک زیبایی آنسه پزشکان متخصص و با سابقه‌ای در این ضمینه دارد تا بهترین نتیجه را به زیباجوی عزیز ارائه دهد.

ماندگاری ژل لب

ژل‌های هیالورونیک اسید معمولاً بین ۱۲ ماه تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند، که باز هم این میزان به جنس ژل شما بستگی دارد. هر چه برند ژلی که تزریق کنید بهتر باشد و مراقبت‌های پس از تزریق را رعایت کنید،ژل ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

ژل لب مناسب چه افرادی است؟

افرادی که لب‌های کوچکی دارند و  افرادی که به طور ارثی یا بر اثر عوامل محیطی مانند استعمال دخانیات یا تصادفات لب‌های بد حالتی دارند می‌توانند از ژل‌ها برای تصحیح فرم لب‌ها یا حجم‌دهی به آن‌ها استفاده کنند. اگر دچار دیابت هستید، بیماری لوپوس( یک نوع بیماری خود ایمنی)، مشکلات انعقاد خون و یا کودک شیر خوار دارید، قبل از تزریق با پزشک‌تان مشورت کنید. همچنين تزریق ژل لب برای خانم‌های باردار مناسب نیست.

مرکز تزریق ژل لب در کرج

انواع مدل‌های تزریق ژل لب

هنگام تزریق ژل لب پزشک متخصص با بکار بردن مهارت خاص خودش می‌تواند حالت‌های متفاوتی به لب‌ها بدهد. مدل روسی، مدل چاکدار، مدل قلوه‌ایی، مدل کمانی، مدل صدفی، مدل هالیوودی، مدل عروسکی از جمله مدل‌هایی است که امروزه در جامعه دیده می‌شود. اما بیشترین مدلی که امروزه طرفدار دارد مدل روسی، مدل چاکدار و مدل عروسکی است.

نحوه تزریق ژل لب

قبل از شروع تزریق پزشک متخصص لب‌ها را با پماد‌های بی‌حسی موضعی سر می‌کند. پس از بی‌حس شدن بافت، با کمک سوزن‌های مخصوص ژل را با توجه به فرم صورت‌تان و فرم دلخواه‌تان به بافت وارد می‌کند. این کار تقریباً بین ۳۰ الی ۴۵ دقیقه زمان می‌برد.

عوارض تزریق ژل لب

ایجاد قرمزی، تورم، کبودی، پوسته پوسته شدن لب‌ها از جمله عوارض‌های تزریق است که میزان آن‌ها به تبحر پزشک‌تان بستگی دارد. کلینیک آنسه با توجه به این که بهترین پزشکان و بهترین متریال مصرفی را دارد، کمترین میزان عوارض را برای مراجعه کننده عزیز در نظر می‌گیرد. توجه بفرمایید که اگر تزریق ژل توسط افراد غیر متخصص و در کلینیک‌های نامعتبر انجام شود، ممکن است عوارض خطرناکی از جمله عفونت‌های شدید یا کبودی و تورم شدید را داشته باشد. در صورت مشاهده همچین علائمی سریعاً با پزشک در میان بگذارید، پس در انتخاب مرکز تزریق ژل لب در کرج دقت کافی بفرمایید. کلینیک زیبایی آنسه در مرحله اول سلامتی مراجعه کننده را در نظر می‌گیرد سپس زیبایی را.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

  • پس از تزریق به توصیه‌های پزشک درباره نحوه مراقبت و داروهای مصرفی عمل نمایید تا ژل دوام بیشتری داشته باشد.
  • تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق ورزش شدید نکنید.
  • تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق از رقیق کننده‌های خون مانند قرص آسپرین و ایپوبروفن‌ها و ویتامین‌های روغن ماهی استفاده نکنید.
  • سعی کنید تا دو هفته پس از تزریق از لیزر استفاده نکنید.
  • آرایش کردن را تا ۲۴ ساعت ابتدایی تزریق حداقل کنار بگذاريد.
  • از مصرف غذاهای گرم و استعمال دخانیات تا ۲۴ ساعت بپرهزید.
  • سرتان را به سمت بالا بگیرید تا ژل حالت افتاده به خود نگیرد.
  • هنگام خوابیدن روی صورت‌تان نخوابید.
  • برای کاهش تورم لب‌ها از پدهای یخی استفاده کنید.
  •  مهم‌ترین نکته این که، برای ماندگاری هر چه بیشتر ژل لب‌تان تا ده روز پس از تزریق میزان خیلی بالایی آب آشامیدنی مصرف کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز رفع جای جوش در کرج کجاست؟

نقش کلینیک خوب در تزریق ژل لب

اگر تزریق ژل لب شما توسط پزشک و کادر مجرب انجام نشود، نتیجه مطلوبی نخواهید داشت. در انتخاب مرکز تزریق ژلب در کرج دقت بفرمایید تا دچار نامتقارن شدن لب‌ها، عفونت‌های شدید و غیر عادی بودن حالت لب‌ها نشوید. انتخاب پزشک و کلینیک خوب در ماندگاری هر چه بیشتر ژل‌ها مو‌ثر است. مراکز نامعتبری هستند که ژل‌های بی‌کیفیت تزریق می‌کنند، این ژل‌ها هم ماندگاری بسیار کمی دارند و هم عوارضی دردناک. کلینیک زیبایی آنسه ضمن رعایت تمام نکات بهداشتی، اولین هدفش حفظ سلامتی زیباجو است.

 

مشاوره رایگان کلینیک آنسه

اگر دوست دارید لب‌هایی زیبا داشته باشید، تزریق لب بسیار موثر است، اما باید توجه کنید تا این تزریق به چه روشی انجام شود. تزریق ژل لب مدل‌های متفاوتی دارد که مناسب هر فردی با نوع چهره‌اش است. پس برای انتخاب یک مدل لب زیبا احتیاج به یک مشاوره قوی برای گرفتن نتیجه مطلوب دارید. کلینیک زیبایی آنسه که بهترین مرکز تزریق ژل لب در کرج است این امکان را فراهم کرده است که مخاطب بتواند قبل از تزریق یک جلسه مشاوره رایگان با پزشک متخصص داشته باشد تا بهترین مدل تزریق با توجه به نوع پوست و مدل صورت‌اش داشته باشد.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین مرکز تزریق ژل گونه در کرج کجا می‌باشد؟

بهترین مرکز تزریق ژل گونه در کرج کلینیک زیبایی آنسه است. با وجود داشتن بهترین متخصصین در رده‌ی اول مراکز تزریق‌های زیبایی قرار دارد.

برای تزریق ژل گونه چه میزان ژل لازم است؟

میزان ژل تزریقی برای هر فرد متفاوت است. این میزان به مدل تزریق و نظر پزشک متغیر است.

تزریق ژل لب مناسب چه افرادی نیست؟

افراد باردار باید از تزریق‌های زیبایی به شدت خودداری کنند. همچنین افراد داری بیماری‌های خود ایمنی و افراد دیابتی نیز نباید تزریق‌های زیبایی استفاده کنند.

پانوشت: تزریق ژل لب، مرکز تزریق ژل لب در کرج، بهترین مرکز تزریق ژل لب در کرج، تزریق ژل لب در کرج، انواع مدل‌های تزریق ژل لب، مزایای تزریق ژل لب