درمان جای جوش یک خواسته همگانی است، که هم آقایان هم بانوان از این که روی صورت یا بدن‌شان جای جوش بماند بسیار ناراحت می‌شوند. از این رو به دنبال یک مرکز معتبر برای درمان این لک‌ها می‌گردند. اگر شما هم به دنبال یک مرکز درمان جای جوش در کرج هستید، کلینیک آنسه با ارائه بهترین خدمات گزینه‌ی مناسبی است. کلینیک آنسه با بررسی نوع پوست‌تان، نوع لک به جای مانده از جوش و دیگر عوامل بهترین نتیجه را به شما می‌دهد. برای انتخاب یک مرکز درمان جای جوش در کرج، به چند نکته دقت فرمایید، از جمله رعایت بهداشت و دارا بودن کادری مجرب تا بهترین نتیجه دریافت شود.

انواع جوش

جوش‌ها نوع‌های متفاوتی دارند که هر کدام به علت‌های متفاوتی روی پوست ظاهر می‌شوند. به طور مثال جوش‌های سر سیاه چربی‌ها و سلول‌های مرده هستند. جوش‌های سر سفید اثرات چربی‌ها هستند. ندول‌ها جوش‌های دردآوری هستند که در لایه‌های عمیق پوست قرار دارند.

مرکز درمان جای جوش در کرج

برای درمان اثراتی که از جای جوش‌ها باقی می‌مانند باید به مراکزی مراجعه بفرمایید که این درمان را داشته باشند. کلینیک زیبایی آنسه، بهترین مرکز درمان جای جوش در کرج می‌باشد که از روش لیزر درمانی برای از بین بردن جای جوش‌ها استفاده می‌کند. در این مرکز که در عظیمیه‌ی کرج است، از بهترین متد‌ها و دستگاه‌ها استفاده می‌شود تا نتیجه‌ای عالی را بگیرید.

مرکز درمان جای جوش در کرج

لیزر جای جوش

لیزر درمانی جوش‌ها کمک می‌کند تا لکه‌هایی که بعد از جوش‌ها ایجاد می‌شوند از بین بروند. لیزر با کمک نور بافت‌ها را ترمیم می‌کند.لیزر باعث می‌شود تا اگر در جای جوش احساس درد هم دارید از بین برود. روش لیزر درمانی، برای جوش‌هایی که هنوز روی پوست در حال فعالیت هستند مناسب نیست.


بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج


انواع لیزر برای درمان جای جوش

لیزر تخریبی

در این نوع لیزر از کربن دی اکسید استفاده می‌شود و لایه‌های رویی را از بین می‌برد. پس از انجام این لیزر پوست دچار مقداری قرمزی می‌شود که چند روز بعد از بین می‌رود.

لیزر غیر تخریبی

در این روش نور مادون قرمز را به بافت می‌زنند، گرمای ناشی از این نور سلول‌های کلاژن ساز را تحریک می‌کند تا کلاژن سازی کند و بافت ترمیم بشود.

لیزر فرکشنال

در این روش نور لیزر که در محدوده فرو سرخ قرار دارد به بافت‌های آسیب دیده می‌رسد و پوست را یک دست می‌کند. همچنین رنگدانه‌هایی که پوست جذب کرده هم از بین می‌رود. این لیزر پوست را روشن می‌کند. نتیجه درمان لیزر فرکشنال حدوداً یک هفته بعد نمایان می‌شود. این روش درمان حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد.

لیزر پالسی IPL

این نوع از درمان برای از بین رفتن جای جزئی جوش‌ها و اسکارها مفید است. پس اگر دچار لک‌های شدید و زیاد هستید این روش مناسب نیست. در این روش نور شدید را به پوست می‌تابانند تا نواحی تیره و قرمز رنگ را از بین ببرند. در نوع از لیزر ۳ تا ۶ جلسه لازم است تا درمان نتیجه بدهد. این روش درمانی در بین بقیه‌ی لیزر‌ها تقریباً کمترین میزان عوارض را دارد و اکثر مراجعین این نوع درمان راضی هستند و جواب گرفته‌اند.این لیزر سلول‌های آسیب دیده را انتخاب می‌کند و با توجه به گرمای تولید شده، لک‌های باقی مانده از جوش‌ها، اسکار‌های قرمز لیزر PDLرنگ و روزاسه‌ها را درمان می‌کند.

لیزر Smoothbeam

این روش درمانی، اشعه‌های لیزر غده‌های چربی را انتخاب می‌کنند و این غده‌ها را کوچک می‌کنند. کوچک شدن غده‌های چربی باعث می‌شود تا جوش کمتری بزنید و هم این که میزان کلاژن سازی پوست افزایش می‌یابد. این روش معمولاً بعد از دو جلسه نتیجه خواهد داد.

لیزر اربیوم

این نوع از لیزر از نوع لیزر تخریبی است و بافت آسیب دیده را به طور کل تخریب می‌کند.در این روش نور مادون قرمز با طول موج ۲۹۴۰ نانومتر به بافت می‌رسو آن را تخریب می‌کند. نتیجه آن هم بعد از ۲ تا ۳ هفته نمایان می‌شود.

مزوتراپی

در این روش درمانی پزشک متخصص به کمک سوزن‌هایی محصوص مواد مغذی، عصاره گیاهان مفید برای پوست و دارو‌های لازمه را وارد پوست می‌کند و چربی پوست را کاهش می‌دهد. مزوتراپی تقریباً بعد از ۲ جلسه اثرگذاری دارد.

میکرونیدلینگ

در روش میکرونیدلینگ نوک سوزن‌های تیز را وارد ناحیه‌ی آسیب دیده می‌کنند و آن قسمت را تحریک می‌کنند تا پوست شروع به ساخت بافت جدید بکند و بافت قدیمی را از بین ببرد. در این زمان غده‌های چربی که باعث ایجاد جوش‌ها می‌شوند هم از بین می‌روند.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز رفع اسکار در کرج کجا می‌باشد؟

تعداد جلسات لیزر درمانی

برای درمان جای جوش با کمک لیزر، باید چند بار لیزر درمانی را انجام دهید تا جواب بگیرید. تعداد این جلسات در هر فردا با توجه به نوع پوست و نوع آسیب ایجاد شده روی پوست متفاوت است. تقریباً هر فرد بین ۲ تا ۸ جلسه لازم دارد برای درمان، که این میزان کاملاً متغیر است برای هر فرد.

مراقبت‌های قبل از لیزر

  • ۳ هفته قبل از انجام لیزر از مصرف قرص آسپرین، رقیق کننده‌های خون و قرص مکمل روغن ماهی خودداری کنید.
  • از گرفتن آب یا انجام سولار خودداری کنید، زیرا معمولاً درمان پوست‌های تیره جوابدهی صدرصدی ندارند.
  • از استعمال دخانیات و الکل پرهیزد کنید.

مراقبت‌های بعد از لیزر

  • بعد از انجام لیزر حدود ۲۴ ساعت ممکن است پوست‌تان احساس سوزش و سوختگی داشته باشد یا قرمز باشد. از یک پد یخی کمک بگیرید تا سوزش کمک شود. تا ۵ ساعت هر یک ساعت یک‌بار به مدت ۱۰ دقیقه پد یخی را روی صورت قرار دهید.
  • تا یک هفته بعد از لیزر لوازم آرایشی استفاده نکنید.
  • آب زیادی بنوشید.
  • به مدت یک هفته از استعمال دخانیات همانند سیگار و قلیان و مصرف الکل بپرهیزید.
  • از کشیدن دست یا پارچه و حوله بر روی صورت‌تان خودداری کنید. هنگام خشک کردن صورت‌تان با یک پارچه نرم به آرامی پوست را خشک کنید.
  • گرمیجات، شیرینی‌جات و غذ‌های تند را به مدت یک هفته کنار بگذارید.
  • برای التیام زودتر پوست و بهتر پیش رفتن روند درمان مصرف ویتامین D و C به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره رایگان کیلینیک آنسه

برای درمان جای جوش شما باید قبل از شروع درمان به هر روشی، با یک متخصص در این زمینه صحبت کنید تا مشاوره بگیرید. کلینیک آنسه قبل از شروع درمان یک جلسه مشاوره رایگان در نظر دارد تا با شناسایی نوع پوست‌تان، نوع آسیب ایجاد شده و دیگر نکات بهترین روش درمانی را برای‌تان انتخاب کند. کلینیک زیبایی آنسه در شهر کرج است و مرکزی مناسب برای درمان جای جوش می‌باشد.

تماس بگیرید

مشاوره کاملاً رایگان است!

بهترین مرکز درمان جای جوش در کرج کجا است؟

کلینیک‌ آنسه بهترین مرکز درمان جای جوش در کرج است. این کلینیک با داشتن بروزترین دستگاه‌ها و مجرب‌ترین کادر نتیجه مطلوبی می‌دهد.

برای درمان جای جوش چند جلسه لیزر لازم است؟

تعداد جلسات لیزر به عواملی بستگی دارد. نوع آسیب ایجاد شده،نوع جنس پوست‌تان از جمله عواملی است که در تعداد جلسات تاثیر میگذارد.

در مرکز درمان جای جوش از چه روشی استفاده می‌کنند؟

برای درمان جای جوش در مرکز‌های معتبر همانند کلینیک زیبایی آنسه از روش لیزر درمانی استفاده می‌کنند. لیزر درمانی موثرترین روش است برای درمان جای جوش.

پا‌نوشت: درمان جای جوش، مرکز درمان جای جوش، درمان جای جوش با لیزر، درمان جای جوش در کلینیک آنسه، بهترین کلینیک درمان جای جوش در کرج